Lala TV Lala TV Lala TV Lala TV
Jde o český hudební kanál pro děti ze školky a jeslí. LALA TV je svým obsahem jedinečná. A to z důvodu, že je úplně lokalizovaná, resp. účinkující ve videoklipech jsou české děti, zpěváci, hudebníci, herci a o to blíž jsou právě svým divákům v ČR.

Pokud máte malé děti, které chodí do jeslí nebo do školky, pak vás tento nový televizní kanál potěší. A nejen vás, ale i vaše ratolesti. Nabízí pestrý program plný písniček. První pořad začíná již v 5 hodin ráno a poslední končí ve 22:00 hod večer. Kdybychom mohli k něčemu online stanici Lala TV přiřadit, tak to bude ke Zpívánkám.

Děti se můžou těšit na tyto pořady: Ranní ptáčata, Sing a song, pějme písně dokola, malí nezbedníci atd.
Objednávkou služby Lepší.TV získáte online vysílání 153 televizních stanic včetně 127 HD kanálů živě nebo až 100 dní zpětně z archivu. Objevte výhody ze sledování televize přes internet jako je neomezené nahrávání, Timeshift, pauza a další. Užívejte si videotéku 2 300 nejlepších filmů a seriálů z televize zdarma. Nenechte se omezovat zařízením a sledujte televizní programy kdykoliv a kdekoliv na Smart TV, počítači, mobilu i tabletu s OS Android, Windows nebo iOS. Pokud nemáte Smart TV, pořiďte si Android set-top box Lepší.TV, který lze připojit ke všem televizorům. Lepší.TV bude Vaším společníkem na cestách do zahraničí i kdekoliv jinde! Jediné, co k tomu potřebujete, je připojení k internetu!
  Slovensko Slovensko   Irsko Irsko   Polsko Polsko   Chorvatsko Chorvatsko   Ukrajina Ukrajina