TV Doktor TV Doktor TV Doktor TV Doktor
TV Doktor je slovenská zdravotní televizní stanice, která vysílá od roku 2000. Zaměřuje se na lékařské programy, dokumentární filmy a magazíny o zdraví. Programová skladba TV Doktora zahrnuje širokou škálu témat, jako například: všeobecné zdraví, nemoci a stavy, léčba a prevence, alternativní medicína, fitness a výživa, duševní zdraví, dětské zdraví, ženské zdraví, mužské zdraví, seniorské zdraví.

TV Doktor také nabízí rozhovory s odborníky, jako jsou lékaři, sestry, výživoví poradci a jiní zdravotničtí pracovníci. Stanice má také několik interaktivních funkcí, jako je chatovací místnost, kde diváci mohou klást dotazy odborníkům.

TV Doktor je cenným zdrojem pro každého, kdo se chce dozvědět více o svém zdraví. Programová skladba stanice je informativní, komplexní a poutavá. TV Doktor je dostupný divákům na Slovensku a po celém světě.

Zde jsou některé z výhod sledování TV Doktor:

Můžete se dozvědět více o svém zdraví a jak zůstat zdraví. Můžete získat informace o nemocech a stavech, jejich léčbě a prevenci. Můžete se dozvědět o alternativní medicíně a jiných přírodních léčebných prostředcích. Můžete najít tipy pro fitness a výživu. Můžete získat informace o duševním zdraví a jak zvládat stres a úzkost. Můžete se dozvědět o dětském zdraví, ženském zdraví, mužském zdraví a seniorském zdraví. Můžete klást dotazy odborníkům.

Pokud hledáte komplexní a informativní zdroj o zdraví, TV Doktor je perfektní stanice pro vás.
Objednávkou služby Lepší.TV získáte online vysílání 151 televizních stanic včetně 125 HD kanálů živě nebo až 100 dní zpětně z archivu. Objevte výhody ze sledování televize přes internet jako je neomezené nahrávání, Timeshift, pauza a další. Užívejte si videotéku 2 424 nejlepších filmů a seriálů z televize zdarma. Nenechte se omezovat zařízením a sledujte televizní programy kdykoliv a kdekoliv na Smart TV, počítači, mobilu i tabletu s OS Android, Windows nebo iOS. Pokud nemáte Smart TV, pořiďte si Android set-top box Lepší.TV, který lze připojit ke všem televizorům. Lepší.TV bude Vaším společníkem na cestách do zahraničí i kdekoliv jinde! Jediné, co k tomu potřebujete, je připojení k internetu!
  Slovensko Slovensko   Anglicky Anglicky   Polsko Polsko   Chorvatsko Chorvatsko   Українська Українська