Seznam televizních stanic | Prima Show

Prima Show online

Prima SHOW je již pátým kanálem televize Prima. Nabízí širokou nabídku původních nebo zahraničních reality show. Cílové publikum jsou zejména mladé ženy. Kanál představí pořady jako je LIKE HOUSE 2, Královny butiků, Výměna manželek USA nebo Slunce, sex a rodiče v patách.

Televizní kanál Prima Show je dostupná po celé ČR a nabízí celodenní vysílání, a to 7 dní v týdnu.

Populární reality show Like House bude mít na nové stanici také svou noční verzi, jmenuje se Like House Night Show a bude se vysílat od 22:20. Ve večerním vysílání se rovněž objeví i britská reality show O 100 % hezčí.

Naši Lepší.TV máte vždy po ruce, stačí sáhnout do kapsy. Přehrajete si nás na televizi, mobilu i počítači. Nabízíme 135 TV stanic, funkce jako je nahrávání nebo zpětné zhlédnutí a obrovský TV archív.
Sledujte Prima Show a všech 135 stanic (103 v HD) u nás online. Přetáčejte až 30 dní zpětně, sledujte 1290 filmů...
Objednávkou služby Lepší.TV získáte online vysílání 135 televizních stanic včetně 103 HD kanálů živě nebo až 100 dní zpětně z archivu. Objevte výhody ze sledování televize přes internet jako je neomezené nahrávání, Timeshift, pauza a další. Užívejte si videotéku 1290 nejlepších filmů a seriálů z televize zdarma. Nenechte se omezovat zařízením a sledujte televizní programy kdykoliv a kdekoliv na Smart TV, počítači, mobilu i tabletu s OS Android, Windows nebo iOS. Pokud nemáte Smart TV, pořiďte si Android set-top box Lepší.TV, který lze připojit ke všem televizorům. Lepší.TV bude Vaším společníkem na cestách do zahraničí i kdekoliv jinde! Jediné, co k tomu potřebujete, je připojení k internetu!
  Slovensko Slovensko   Anglicky Anglicky   Polsko Polsko   Chorvatsko Chorvatsko