Prima Show Prima Show Prima Show Prima Show
Prima SHOW je již pátým kanálem televize Prima. Nabízí širokou nabídku původních nebo zahraničních reality show. Cílové publikum jsou zejména mladé ženy. Kanál představí pořady jako je LIKE HOUSE 2, Královny butiků, Výměna manželek USA nebo Slunce, sex a rodiče v patách.

Televizní kanál Prima Show je dostupná po celé ČR a nabízí celodenní vysílání, a to 7 dní v týdnu.

Populární reality show Like House bude mít na nové stanici také svou noční verzi, jmenuje se Like House Night Show a bude se vysílat od 22:20. Ve večerním vysílání se rovněž objeví i britská reality show O 100 % hezčí.

Naši Lepší.TV máte vždy po ruce, stačí sáhnout do kapsy. Přehrajete si nás na televizi, mobilu i počítači. Nabízíme 153 TV stanic, funkce jako je nahrávání nebo zpětné zhlédnutí a obrovský TV archív.

Zvukové stopy: čeština, český zvukový popis
Objednávkou služby Lepší.TV získáte online vysílání 153 televizních stanic včetně 127 HD kanálů živě nebo až 100 dní zpětně z archivu. Objevte výhody ze sledování televize přes internet jako je neomezené nahrávání, Timeshift, pauza a další. Užívejte si videotéku 2 305 nejlepších filmů a seriálů z televize zdarma. Nenechte se omezovat zařízením a sledujte televizní programy kdykoliv a kdekoliv na Smart TV, počítači, mobilu i tabletu s OS Android, Windows nebo iOS. Pokud nemáte Smart TV, pořiďte si Android set-top box Lepší.TV, který lze připojit ke všem televizorům. Lepší.TV bude Vaším společníkem na cestách do zahraničí i kdekoliv jinde! Jediné, co k tomu potřebujete, je připojení k internetu!
  Slovensko Slovensko   Irsko Irsko   Polsko Polsko   Chorvatsko Chorvatsko   Ukrajina Ukrajina