Óčko Star Óčko Star online

Seznam televizních stanic
Óčko Star Óčko Star Óčko Star Óčko Star
ÓČKO STAR je hudební stanice s aktuálním obsahem zaměřeným na největší hudební hity a hvězdy od 80. let do současnosti. Nabízí divákům největší hvězdy světové i domácí pop scény, jejich slavné hity i současnou tvorbu.

Lepší.TV poskytuje živé vysílání Óčko Star. Sledujte online vysílání Óčko Star live nebo 7 den zpětně. Nalaďte se na taneční vlnu již při prvním videoklipu. Pusťte si své oblíbené videoklipy živě online nebo zpětně na mobilu, tabletu, počítači či televizi. Využijte také spoustu moderních a jedinečných funkcí, jako je pauza, stopování pořadů, přetáčení a jiné. S Lepší.TV Vám žádná hudební novinka již neuteče.
Objednávkou služby Lepší.TV získáte online vysílání 152 televizních stanic včetně 125 HD kanálů živě nebo až 100 dní zpětně z archivu. Objevte výhody ze sledování televize přes internet jako je neomezené nahrávání, Timeshift, pauza a další. Užívejte si videotéku 2 448 nejlepších filmů a seriálů z televize zdarma. Nenechte se omezovat zařízením a sledujte televizní programy kdykoliv a kdekoliv na Smart TV, počítači, mobilu i tabletu s OS Android, Windows nebo iOS. Pokud nemáte Smart TV, pořiďte si Android set-top box Lepší.TV, který lze připojit ke všem televizorům. Lepší.TV bude Vaším společníkem na cestách do zahraničí i kdekoliv jinde! Jediné, co k tomu potřebujete, je připojení k internetu!
  Slovensko Slovensko   Anglicky Anglicky   Polsko Polsko   Chorvatsko Chorvatsko   Українська Українська