Stanice zaměřena na vaření a zdravý životní styl. Těšit se můžete na kuchařské show Jamieho Olivera nebo Gordona Ramsayho.
Oslaďte si život s premiérovým pořadem na Mňam TV. Mňam TV je česká celoplošná televizní stanice, která se zaměřuje na vaření a životní styl. Vysílá 24 hodin denně. Nabízí spoustu skvělého obsahu, především kanály o vaření a zdravém životním stylu. Kompletní archiv programů a seriálů televize Mňam TV je dostupný online s Lepší.TV. Lepší.TV nabízí zákazníkům podívat se na záznam vysílání z předchozích 30 dnů. Kromě funkce zpětné přehrávání, Lepší.TV poskytuje také živé přenosy, pauzu, přetáčení a neomezené nahrávání pořadů. Stanici Mňam TV můžete sledovat v televizi, mobilu, tabletu i na počítači.
Sledujte online 103 stanic, až 30 dní zpětně a k tomu 1110 filmů bez příplatku ve Vaši televizi, počítači a mobilu.
Navíc se k ničemu nezavazujete. Kdykoliv přestanete chtít Lepší.TV využívat, tak za ni přestanete platit.
Objednávkou služby Lepší.TV získáte online vysílání 103 televizních stanic včetně 53 HD kanálů živě nebo až 30 dní zpětně z archívu. Objevte výhody sledování televize přes internet jako neomezené nahrávání, Timeshift, pauzu a další. Užívejte si videotéku 1110 nejlepších filmů a seriálů z televize zdarma. Nenechte se omezovat zařízením a sledujte televizi kdykoliv a kdekoliv na Smart TV, počítači, mobilu i tabletu s OS Android, Windows nebo iOS. Pokud nemáte Smart TV, pořiďte si Android set-top box Lepší.TV, který lze připojit ke všem televizorům. Lepší.TV bude Vaším společníkem na cestách do zahraničí i kdekoliv jinde! Jediné, co k tomu potřebujete, je připojení k internetu!
  Slovensky Slovensky   English English   Polski Polski