Provozovatel stanice Leo TV spustil další program s hardcore tematikou pod názvem Extasy. Tato zahraniční televize je nositelem konceptu zábavy pro dospělých od popředních producentů z celého světa. Stanice Extasy nabízí velice pestrou nabídku pro diváky starší 18 let. Stanice je dostupná ve vysokém rozlišení obrazu (full HD).

S Lepší.TV vám už nic neuteče, díky funkci 30 dní zpětně si jednoduše přehrajete jakýkoliv pořad zpětně nebo můžete sledovat živé vysílání. Ke svému sledování využijte jakékoliv Android zařízení, které má přístup k internetu. Všechny pořady stanice Extasy jsou v HD kvalitě. S Lepší.TV a internetem můžete sledovat, jak chcete Vy. Sledujte živě online nebo zpětně, je to jen na Vás.
Objednávkou služby Lepší.TV získáte online vysílání 153 televizních stanic včetně 127 HD kanálů živě nebo až 100 dní zpětně z archivu. Objevte výhody ze sledování televize přes internet jako je neomezené nahrávání, Timeshift, pauza a další. Užívejte si videotéku 2 301 nejlepších filmů a seriálů z televize zdarma. Nenechte se omezovat zařízením a sledujte televizní programy kdykoliv a kdekoliv na Smart TV, počítači, mobilu i tabletu s OS Android, Windows nebo iOS. Pokud nemáte Smart TV, pořiďte si Android set-top box Lepší.TV, který lze připojit ke všem televizorům. Lepší.TV bude Vaším společníkem na cestách do zahraničí i kdekoliv jinde! Jediné, co k tomu potřebujete, je připojení k internetu!
  Slovensko Slovensko   Irsko Irsko   Polsko Polsko   Chorvatsko Chorvatsko   Ukrajina Ukrajina