Provozovatel stanice Leo TV spustil další program s hardcore tematikou pod názvem Extasy. Tato zahraniční televize je nositelem konceptu zábavy pro dospělých od popředních producentů z celého světa. Stanice Extasy nabízí velice pestrou nabídku pro diváky starší 18 let. Stanice je dostupná ve vysokém rozlišení obrazu (HDTV). S Lepší.TV vám už nic neuteče, díky funkci až 7 dní zpětně si jednoduše přehrajete jakýkoliv pořad zpětně nebo můžete sledovat živé vysílání. Ke svému sledování využijte jakékoliv Android zařízení, které má přístup k internetu. Všechny pořady stanice Extasy jsou v HD kvalitě. S Lepší.TV a internetem můžete sledovat, jak chcete Vy. Sledujte živě online nebo zpětně, je to jen na Vás.
Sledujte online všech 117 stanic, až 30 dní zpětně a k tomu 1291 filmů bez příplatku ve Vaši televizi, počítači a mobilu.
Navíc se k ničemu nezavazujete. Kdykoliv přestanete chtít Lepší.TV využívat, tak za ni přestanete platit.
Objednávkou služby Lepší.TV získáte online vysílání 117 televizních stanic včetně 67 HD kanálů živě nebo až 30 dní zpětně z archívu. Objevte výhody sledování televize přes internet jako neomezené nahrávání, Timeshift, pauzu a další. Užívejte si videotéku 1291 nejlepších filmů a seriálů z televize zdarma. Nenechte se omezovat zařízením a sledujte televizi kdykoliv a kdekoliv na Smart TV, počítači, mobilu i tabletu s OS Android, Windows nebo iOS. Pokud nemáte Smart TV, pořiďte si Android set-top box Lepší.TV, který lze připojit ke všem televizorům. Lepší.TV bude Vaším společníkem na cestách do zahraničí i kdekoliv jinde! Jediné, co k tomu potřebujete, je připojení k internetu!
  Slovensky Slovensky   English English   Polski Polski