Provozovatel stanice Leo TV spustil další program s hardcore tematikou pod názvem Extasy. Tato zahraniční televize je nositelem konceptu zábavy pro dospělých od popředních producentů z celého světa. Stanice Extasy nabízí velice pestrou nabídku pro diváky starší 18 let. Stanice je dostupná ve vysokém rozlišení obrazu (HDTV).

S Lepší.TV vám už nic neuteče, díky funkci až 7 dní zpětně si jednoduše přehrajete jakýkoliv pořad zpětně nebo můžete sledovat živé vysílání. Ke svému sledování využijte jakékoliv Android zařízení, které má přístup k internetu. Všechny pořady stanice Extasy jsou v HD kvalitě. S Lepší.TV a internetem můžete sledovat, jak chcete Vy. Sledujte živě online nebo zpětně, je to jen na Vás.
Sledujte Extasy a všech 134 stanic (98 v HD) u nás online. Přetáčejte až 30 dní zpětně, sledujte 1313 filmů...
Objednávkou služby Lepší.TV získáte online vysílání 134 televizních stanic včetně 98 HD kanálů živě nebo až 100 dní zpětně z archivu. Objevte výhody ze sledování televize přes internet jako je neomezené nahrávání, Timeshift, pauza a další. Užívejte si videotéku 1313 nejlepších filmů a seriálů z televize zdarma. Nenechte se omezovat zařízením a sledujte televizní programy kdykoliv a kdekoliv na Smart TV, počítači, mobilu i tabletu s OS Android, Windows nebo iOS. Pokud nemáte Smart TV, pořiďte si Android set-top box Lepší.TV, který lze připojit ke všem televizorům. Lepší.TV bude Vaším společníkem na cestách do zahraničí i kdekoliv jinde! Jediné, co k tomu potřebujete, je připojení k internetu!
  Slovensko Slovensko   Anglicky Anglicky   Polsko Polsko   Chorvatsko Chorvatsko