FightBox je nový akce-nabitý 24h bojový sportovní kanál dostupný po celém světě. Od MMA a boxu až po paže a sumo je Fightbox kompilací těch nejlepších bojových sportů z celého světa na jednom kanálu. Bez ohledu na to, jaká je vaše disciplína (kickbox, judo, zápas, jiu-jitsu, karate a další) má tato stanice pro fanoušky boje pro každého něco. S Lepší.TV můžete sledovat stanici FightBox online v televizi, počítači, mobilu, dokonce i v tabletu. Umožňuje vám všechny přímé přenosy FightBoxu přehrát až 7 dní zpětně. Vysílání máte samozřejmě v HD kvalitě. Nahrajte si neomezeně všechny své oblíbené zápasy a pusťte, až budete mít čas. Lepší.TV má platformu, kterou hledáte.
Sledujte online všech 117 stanic, až 30 dní zpětně a k tomu 1291 filmů bez příplatku ve Vaši televizi, počítači a mobilu.
Navíc se k ničemu nezavazujete. Kdykoliv přestanete chtít Lepší.TV využívat, tak za ni přestanete platit.
Objednávkou služby Lepší.TV získáte online vysílání 117 televizních stanic včetně 67 HD kanálů živě nebo až 30 dní zpětně z archívu. Objevte výhody sledování televize přes internet jako neomezené nahrávání, Timeshift, pauzu a další. Užívejte si videotéku 1291 nejlepších filmů a seriálů z televize zdarma. Nenechte se omezovat zařízením a sledujte televizi kdykoliv a kdekoliv na Smart TV, počítači, mobilu i tabletu s OS Android, Windows nebo iOS. Pokud nemáte Smart TV, pořiďte si Android set-top box Lepší.TV, který lze připojit ke všem televizorům. Lepší.TV bude Vaším společníkem na cestách do zahraničí i kdekoliv jinde! Jediné, co k tomu potřebujete, je připojení k internetu!
  Slovensky Slovensky   English English   Polski Polski