Stanice Duck TV vysílá takové pohádky, které kladou důraz na rozvíjení mysli dítěte, relaxaci při sledování a pobavení. Příběhy jsou vyrobené pod dohledem dětských psychologů a splňují všechny požadavky kojenců po věku 3 měsíců. Velké oči, pomalé nebo rychlé pohyby doplněné hudbou pomáhají dětem rozvíjet jejich kognitivní schopnosti. Vaše dítě bude zábavným způsobem poznávat nové kamarády, exotická zvířata a navštíví tisíce magických míst na světě.

Naopak animace, karikatury a minisérie z produkce Duck TV přinášejí zase zábavu pro nejmenší televizní diváky.S moderní televizí Lepší.TV můžete svým dětem pustit pohádku, kdykoliv a kdekoliv. To se vám bude hodit zejména při cestování. Ve videotéce najdete nespočet pohádek, které jednoduše pustíte online přes aplikaci Lepší.TV.
Sledujte ducktv a všech 119 stanic (76 v HD) u nás online. Přetáčejte až 30 dní zpětně, sledujte 1440 filmů...
Objednávkou služby Lepší.TV získáte online vysílání 119 televizních stanic včetně 76 HD kanálů živě nebo až 30 dní zpětně z archívu. Objevte výhody sledování televize přes internet jako neomezené nahrávání, Timeshift, pauzu a další. Užívejte si videotéku 1440 nejlepších filmů a seriálů z televize zdarma. Nenechte se omezovat zařízením a sledujte televizi kdykoliv a kdekoliv na Smart TV, počítači, mobilu i tabletu s OS Android, Windows nebo iOS. Pokud nemáte Smart TV, pořiďte si Android set-top box Lepší.TV, který lze připojit ke všem televizorům. Lepší.TV bude Vaším společníkem na cestách do zahraničí i kdekoliv jinde! Jediné, co k tomu potřebujete, je připojení k internetu!
  Slovenská republika Slovenská republika   Anglicky Anglicky   Polsko Polsko