ducktv
Stanice Duck TV vysílá takové pohádky, které kladou důraz na rozvíjení mysli dítěte, relaxaci při sledování a pobavení. Příběhy jsou vyrobené pod dohledem dětských psychologů a splňují všechny požadavky kojenců po věku 3 měsíců. Velké oči, pomalé nebo rychlé pohyby doplněné hudbou pomáhají dětem rozvíjet jejich kognitivní schopnosti. Vaše dítě bude zábavným způsobem poznávat nové kamarády, exotická zvířata a navštíví tisíce magických míst na světě.

Naopak animace, karikatury a minisérie z produkce Duck TV přinášejí zase zábavu pro nejmenší televizní diváky.

S moderní televizí Lepší.TV můžete svým dětem pustit pohádku, kdykoliv a kdekoliv. To se vám bude hodit zejména při cestování. Ve videotéce najdete nespočet pohádek, které jednoduše pustíte online přes aplikaci Lepší.TV.
Objednávkou služby Lepší.TV získáte online vysílání 147 televizních stanic včetně 117 HD kanálů živě nebo až 100 dní zpětně z archivu. Objevte výhody ze sledování televize přes internet jako je neomezené nahrávání, Timeshift, pauza a další. Užívejte si videotéku 2 394 nejlepších filmů a seriálů z televize zdarma. Nenechte se omezovat zařízením a sledujte televizní programy kdykoliv a kdekoliv na Smart TV, počítači, mobilu i tabletu s OS Android, Windows nebo iOS. Pokud nemáte Smart TV, pořiďte si Android set-top box Lepší.TV, který lze připojit ke všem televizorům. Lepší.TV bude Vaším společníkem na cestách do zahraničí i kdekoliv jinde! Jediné, co k tomu potřebujete, je připojení k internetu!
  Slovensko Slovensko   Anglicky Anglicky   Polsko Polsko   Chorvatsko Chorvatsko   Yкраїнська Yкраїнська