UP network je český dokumentárně informační televizní kanál věnující se výhradně letectví. Stanice vysílá v České republice a na Slovensku v českém jazyce. Vysílá všechno o letectví – od základů až po aktuální témata. Kanál vysílá 24 hodin denně. Fanoušci letadel si můžou všechny pořady o letectví neomezeně nahrát a pustit kdykoliv chtějí. Zhlédněte jakékoliv pořady živě online, které stanice UP NETWORK nabízí. S Lepší.TV si můžete své oblíbené letecké pořady přehrát až 30 dní zpětně. Neomezujte své sledování pouze na televizi, pusťte si své live vysílání například v mobilu či počítači. Sledujte televizi moderně přes internet (IPTV)!
Sledujte online všech 117 stanic, až 30 dní zpětně a k tomu 1291 filmů bez příplatku ve Vaši televizi, počítači a mobilu.
Navíc se k ničemu nezavazujete. Kdykoliv přestanete chtít Lepší.TV využívat, tak za ni přestanete platit.
Objednávkou služby Lepší.TV získáte online vysílání 117 televizních stanic včetně 67 HD kanálů živě nebo až 30 dní zpětně z archívu. Objevte výhody sledování televize přes internet jako neomezené nahrávání, Timeshift, pauzu a další. Užívejte si videotéku 1291 nejlepších filmů a seriálů z televize zdarma. Nenechte se omezovat zařízením a sledujte televizi kdykoliv a kdekoliv na Smart TV, počítači, mobilu i tabletu s OS Android, Windows nebo iOS. Pokud nemáte Smart TV, pořiďte si Android set-top box Lepší.TV, který lze připojit ke všem televizorům. Lepší.TV bude Vaším společníkem na cestách do zahraničí i kdekoliv jinde! Jediné, co k tomu potřebujete, je připojení k internetu!
  Slovensky Slovensky   English English   Polski Polski