UP NETWORK UP NETWORK UP NETWORK UP NETWORK
UP network je český dokumentárně informační televizní kanál věnující se výhradně letectví. Stanice vysílá v České republice a na Slovensku v českém jazyce. Vysílá všechno o letectví – od základů až po aktuální témata. Kanál vysílá 24 hodin denně. Fanoušci letadel si můžou všechny pořady o letectví neomezeně nahrát a pustit kdykoliv chtějí.

Zhlédněte jakékoliv pořady živě online, které stanice UP NETWORK nabízí. S Lepší.TV si můžete své oblíbené letecké pořady přehrát 30 dní zpětně. Neomezujte své sledování pouze na televizi, pusťte si své live vysílání například v mobilu či počítači. Sledujte televizi moderně přes internet (IPTV)!
Objednávkou služby Lepší.TV získáte online vysílání 131 televizních stanic včetně 105 HD kanálů živě nebo až 100 dní zpětně z archivu. Objevte výhody ze sledování televize přes internet jako je neomezené nahrávání, Timeshift, pauza a další. Užívejte si videotéku 1 301 nejlepších filmů a seriálů z televize zdarma. Nenechte se omezovat zařízením a sledujte televizní programy kdykoliv a kdekoliv na Smart TV, počítači, mobilu i tabletu s OS Android, Windows nebo iOS. Pokud nemáte Smart TV, pořiďte si Android set-top box Lepší.TV, který lze připojit ke všem televizorům. Lepší.TV bude Vaším společníkem na cestách do zahraničí i kdekoliv jinde! Jediné, co k tomu potřebujete, je připojení k internetu!
  Slovensko Slovensko   Anglicky Anglicky   Polsko Polsko   Chorvatsko Chorvatsko