Nova Gold Nova Gold Nova Gold Nova Gold
Stanice Nova Gold přináší nestárnoucí zábavné hity a oblíbené pořady pro všechny věkové kategorie. Nova Gold nabízí to nejlepší z vlastní produkce tv Nova za celou historii vysílání.

Sledujte nyní live vysílání na své TV, mobilu, tabletu s připojením od Lepší.TV s kompletním archivem 7 dní zpětně nebo využijte funkce jako je nahrávání. Vychutnejte si počátky známého seriálu Ulice či Ordinace v růžové zahradě v HD. Tyto nestárnoucí pořady baví dodnes.
Objednávkou služby Lepší.TV získáte online vysílání 153 televizních stanic včetně 127 HD kanálů živě nebo až 100 dní zpětně z archivu. Objevte výhody ze sledování televize přes internet jako je neomezené nahrávání, Timeshift, pauza a další. Užívejte si videotéku 2 319 nejlepších filmů a seriálů z televize zdarma. Nenechte se omezovat zařízením a sledujte televizní programy kdykoliv a kdekoliv na Smart TV, počítači, mobilu i tabletu s OS Android, Windows nebo iOS. Pokud nemáte Smart TV, pořiďte si Android set-top box Lepší.TV, který lze připojit ke všem televizorům. Lepší.TV bude Vaším společníkem na cestách do zahraničí i kdekoliv jinde! Jediné, co k tomu potřebujete, je připojení k internetu!
  Slovensko Slovensko   Irsko Irsko   Polsko Polsko   Chorvatsko Chorvatsko   Ukrajina Ukrajina