Stanice Nova Gold přináší nestárnoucí zábavné hity a oblíbené pořady pro všechny věkové kategorie. Nova Gold nabízí to nejlepší z vlastní produkce tv Nova za celou historii vysílání. Sledujte nyní live vysílání na své TV, mobilu, tabletu s připojením od Lepší.TV s kompletním archivem až 7 dní zpětně nebo využijte funkce jako je nahrávání. Vychutnejte si počátky známého seriálu Ulice či Ordinace v růžové zahradě v HD. Tyto nestárnoucí pořady baví dodnes.
Sledujte online všech 117 stanic, až 30 dní zpětně a k tomu 1300 filmů bez příplatku ve Vaši televizi, počítači a mobilu.
Navíc se k ničemu nezavazujete. Kdykoliv přestanete chtít Lepší.TV využívat, tak za ni přestanete platit.
Objednávkou služby Lepší.TV získáte online vysílání 117 televizních stanic včetně 67 HD kanálů živě nebo až 30 dní zpětně z archívu. Objevte výhody sledování televize přes internet jako neomezené nahrávání, Timeshift, pauzu a další. Užívejte si videotéku 1300 nejlepších filmů a seriálů z televize zdarma. Nenechte se omezovat zařízením a sledujte televizi kdykoliv a kdekoliv na Smart TV, počítači, mobilu i tabletu s OS Android, Windows nebo iOS. Pokud nemáte Smart TV, pořiďte si Android set-top box Lepší.TV, který lze připojit ke všem televizorům. Lepší.TV bude Vaším společníkem na cestách do zahraničí i kdekoliv jinde! Jediné, co k tomu potřebujete, je připojení k internetu!
  Slovensky Slovensky   English English   Polski Polski