Seznam televizních stanic | Nova Gold

Nova Gold online

Stanice Nova Gold přináší nestárnoucí zábavné hity a oblíbené pořady pro všechny věkové kategorie. Nova Gold nabízí to nejlepší z vlastní produkce tv Nova za celou historii vysílání.

Sledujte nyní live vysílání na své TV, mobilu, tabletu s připojením od Lepší.TV s kompletním archivem až 7 dní zpětně nebo využijte funkce jako je nahrávání. Vychutnejte si počátky známého seriálu Ulice či Ordinace v růžové zahradě v HD. Tyto nestárnoucí pořady baví dodnes.
Sledujte Nova Gold a všech 122 stanic (76 v HD) u nás online. Přetáčejte až 30 dní zpětně, sledujte 1414 filmů...
Objednávkou služby Lepší.TV získáte online vysílání 122 televizních stanic včetně 76 HD kanálů živě nebo až 30 dní zpětně z archívu. Objevte výhody sledování televize přes internet jako neomezené nahrávání, Timeshift, pauzu a další. Užívejte si videotéku 1414 nejlepších filmů a seriálů z televize zdarma. Nenechte se omezovat zařízením a sledujte televizi kdykoliv a kdekoliv na Smart TV, počítači, mobilu i tabletu s OS Android, Windows nebo iOS. Pokud nemáte Smart TV, pořiďte si Android set-top box Lepší.TV, který lze připojit ke všem televizorům. Lepší.TV bude Vaším společníkem na cestách do zahraničí i kdekoliv jinde! Jediné, co k tomu potřebujete, je připojení k internetu!
  Slovenská republika Slovenská republika   Anglicky Anglicky   Polsko Polsko