Skupina Polskie Media, která stojí u našich severních sousedů za stanicí TV4, spustila televizní kanál TV6. Stanice je určena především pro mladší generaci diváků, což vyplývá i z programového schématu, který se skládá převážně ze seriálů, dokumentů, zpráv a zábavných pořadů.

Ke svému sledování stanice TV6 nepotřebujete kabelové připojení např. od Skylink, stačí Vám pouze internet a můžete sledovat! Lepší.TV je online televize, která nabízí živé vysílání stanice TV6 nebo můžete zhlédnout svůj oblíbený pořad až 7 dní zpětně po odvysílání. Sledujte TV6 live online nebo zpětně přes internet a už Vám z televize nic neunikne! Navíc od Lepší.TV získáte spoustu skvělých funkcí, jako je pauza, přetáčení nudných pasáží, stopování pořadů a jiné. Sledujte televizi jinak, online.
Sledujte TV6 a všech 122 stanic (76 v HD) u nás online. Přetáčejte až 30 dní zpětně, sledujte 1422 filmů...
Objednávkou služby Lepší.TV získáte online vysílání 122 televizních stanic včetně 76 HD kanálů živě nebo až 30 dní zpětně z archívu. Objevte výhody sledování televize přes internet jako neomezené nahrávání, Timeshift, pauzu a další. Užívejte si videotéku 1422 nejlepších filmů a seriálů z televize zdarma. Nenechte se omezovat zařízením a sledujte televizi kdykoliv a kdekoliv na Smart TV, počítači, mobilu i tabletu s OS Android, Windows nebo iOS. Pokud nemáte Smart TV, pořiďte si Android set-top box Lepší.TV, který lze připojit ke všem televizorům. Lepší.TV bude Vaším společníkem na cestách do zahraničí i kdekoliv jinde! Jediné, co k tomu potřebujete, je připojení k internetu!
  Slovenská republika Slovenská republika   Anglicky Anglicky   Polsko Polsko