Skupina Polskie Media, která stojí u našich severních sousedů za stanicí TV4, spustila televizní kanál TV6. Stanice je určena především pro mladší generaci diváků, což vyplývá i z programového schématu, který se skládá převážně ze seriálů, dokumentů, zpráv a zábavných pořadů. Ke svému sledování stanice TV6 nepotřebujete kabelové připojení např. od Skylink, stačí Vám pouze internet a můžete sledovat! Lepší.TV je online televize, která nabízí živé vysílání stanice TV6 nebo můžete zhlédnout svůj oblíbený pořad až 7 dní zpětně po odvysílání. Sledujte TV6 live online nebo zpětně přes internet a už Vám z televize nic neunikne! Navíc od Lepší.TV získáte spoustu skvělých funkcí, jako je pauza, přetáčení nudných pasáží, stopování pořadů a jiné. Sledujte televizi jinak, online.
Sledujte online všech 116 stanic, až 30 dní zpětně a k tomu 1327 filmů bez příplatku ve Vaši televizi, počítači a mobilu.
Navíc se k ničemu nezavazujete. Kdykoliv přestanete chtít Lepší.TV využívat, tak za ni přestanete platit.
Objednávkou služby Lepší.TV získáte online vysílání 116 televizních stanic včetně 66 HD kanálů živě nebo až 30 dní zpětně z archívu. Objevte výhody sledování televize přes internet jako neomezené nahrávání, Timeshift, pauzu a další. Užívejte si videotéku 1327 nejlepších filmů a seriálů z televize zdarma. Nenechte se omezovat zařízením a sledujte televizi kdykoliv a kdekoliv na Smart TV, počítači, mobilu i tabletu s OS Android, Windows nebo iOS. Pokud nemáte Smart TV, pořiďte si Android set-top box Lepší.TV, který lze připojit ke všem televizorům. Lepší.TV bude Vaším společníkem na cestách do zahraničí i kdekoliv jinde! Jediné, co k tomu potřebujete, je připojení k internetu!
  Slovensky Slovensky   English English   Polski Polski