Seznam televizních stanic | Slušnej Kanál TV

Slušnej Kanál TV

Slušnej kanál TV je česká hudební televizní stanice zaměřující se na rockovou a metalovou hudbu. Cílovou skupinu tvoří diváci mezi 15 a 65 let. Stanice představuje české i zahraniční klipy od 60. let do současnosti. Kromě klasiky dává velký prostor také začínajícím amatérským kapelám. Lepší.TV přináší přes internet pravou rokovou muziku až k Vám do obýváku nebo kdekoliv jinde. Poslouchejte stanici Slušnej Kanál TV live online na jakémkoliv Android zařízení nebo televizi. Rozpoutejte svou rokovou náladu bez ohledu na to, kde se právě nacházíte. Můžete sledovat živé vysílání stanice Slušnej Kanál TV nebo 3 dny zpětně. Objevte novou muziku!
Sledujte online všech 116 stanic, až 30 dní zpětně a k tomu 1327 filmů bez příplatku ve Vaši televizi, počítači a mobilu.
Navíc se k ničemu nezavazujete. Kdykoliv přestanete chtít Lepší.TV využívat, tak za ni přestanete platit.
Objednávkou služby Lepší.TV získáte online vysílání 116 televizních stanic včetně 66 HD kanálů živě nebo až 30 dní zpětně z archívu. Objevte výhody sledování televize přes internet jako neomezené nahrávání, Timeshift, pauzu a další. Užívejte si videotéku 1327 nejlepších filmů a seriálů z televize zdarma. Nenechte se omezovat zařízením a sledujte televizi kdykoliv a kdekoliv na Smart TV, počítači, mobilu i tabletu s OS Android, Windows nebo iOS. Pokud nemáte Smart TV, pořiďte si Android set-top box Lepší.TV, který lze připojit ke všem televizorům. Lepší.TV bude Vaším společníkem na cestách do zahraničí i kdekoliv jinde! Jediné, co k tomu potřebujete, je připojení k internetu!
  Slovensky Slovensky   English English   Polski Polski