Televizní stanice Arte je známá především v Německu a Francii, u nás vysílá paralelně francouzsky a německy. Populární u stanice Arte jsou tematické večery (přibližně pět dní v týdnu), které jsou zaměřeny na různorodou problematiku, kde jsou vysílány reportáže, komentáře, rozhovory a podobné pořady k danému tématu. Stanice Arte je také zaměřena na kulturu v širším slova smyslu. Lepší.TV nabízí pořady stanice ARTE, které byly odvysílány 7 dní zpětně. Kromě zpětného přehrávání můžete také sledovat živé přenosy ARTE anebo si neomezeně nahrát kteroukoliv tematickou reportáž. Lepší.TV (IPTV) umožňuje vysílání Arte online přes internet, takže můžete ke svému sledování TV využít jakékoliv Android zařízení nebo klasickou TV.
Sledujte online všech 116 stanic, až 30 dní zpětně a k tomu 1327 filmů bez příplatku ve Vaši televizi, počítači a mobilu.
Navíc se k ničemu nezavazujete. Kdykoliv přestanete chtít Lepší.TV využívat, tak za ni přestanete platit.
Objednávkou služby Lepší.TV získáte online vysílání 116 televizních stanic včetně 66 HD kanálů živě nebo až 30 dní zpětně z archívu. Objevte výhody sledování televize přes internet jako neomezené nahrávání, Timeshift, pauzu a další. Užívejte si videotéku 1327 nejlepších filmů a seriálů z televize zdarma. Nenechte se omezovat zařízením a sledujte televizi kdykoliv a kdekoliv na Smart TV, počítači, mobilu i tabletu s OS Android, Windows nebo iOS. Pokud nemáte Smart TV, pořiďte si Android set-top box Lepší.TV, který lze připojit ke všem televizorům. Lepší.TV bude Vaším společníkem na cestách do zahraničí i kdekoliv jinde! Jediné, co k tomu potřebujete, je připojení k internetu!
  Slovensky Slovensky   English English   Polski Polski