Televizní stanice TVP2 je polský veřejný mainstreamový kanál provozovaný TVP. Je zaměřen na různorodé pořady, především na zábavu, jako je stand-up comedy, kabarety, komediální show a jiné tematické talk-show.

Vládněte všem programům! Lepší.TV nabízí sledování TV pořadů stanice TVP2 živě online nebo 7 dní zpětně v té nejvyšší HD kvalitě. Pokud nestihnete živý přenos TVP2, nevadí. Najdete ho v Lepší.TV archivu, který máte v rámci služby volně dostupný. Dívejte se na jakýkoliv obsah stanice TVP2 přes jakékoliv zařízení, například na mobilu či tabletu. Jen s Lepší.TV ovládnete svou online televizi na maximum.
Sledujte TVP2 a všech 134 stanic (98 v HD) u nás online. Přetáčejte až 30 dní zpětně, sledujte 1313 filmů...
Objednávkou služby Lepší.TV získáte online vysílání 134 televizních stanic včetně 98 HD kanálů živě nebo až 100 dní zpětně z archivu. Objevte výhody ze sledování televize přes internet jako je neomezené nahrávání, Timeshift, pauza a další. Užívejte si videotéku 1313 nejlepších filmů a seriálů z televize zdarma. Nenechte se omezovat zařízením a sledujte televizní programy kdykoliv a kdekoliv na Smart TV, počítači, mobilu i tabletu s OS Android, Windows nebo iOS. Pokud nemáte Smart TV, pořiďte si Android set-top box Lepší.TV, který lze připojit ke všem televizorům. Lepší.TV bude Vaším společníkem na cestách do zahraničí i kdekoliv jinde! Jediné, co k tomu potřebujete, je připojení k internetu!
  Slovensko Slovensko   Anglicky Anglicky   Polsko Polsko   Chorvatsko Chorvatsko