Televizní stanice TVP2 je polský veřejný mainstreamový kanál provozovaný TVP. Je zaměřen na různorodé pořady, především na zábavu, jako je stand-up comedy, kabarety, komediální show a jiné tematické talk-show. Vládněte všem programům! Lepší.TV nabízí sledování TV pořadů stanice TVP2 živě online nebo 7 dní zpětně v té nejvyšší HD kvalitě. Pokud nestihnete živý přenos TVP2, nevadí. Najdete ho v Lepší.TV archivu, který máte v rámci služby dostupný. Dívejte se na jakýkoliv obsah stanice TVP2 přes jakékoliv zařízení, například na mobilu či tabletu. Jen s Lepší.TV ovládnete svou online televizi na maximum.
Sledujte online všech 117 stanic, až 30 dní zpětně a k tomu 1300 filmů bez příplatku ve Vaši televizi, počítači a mobilu.
Navíc se k ničemu nezavazujete. Kdykoliv přestanete chtít Lepší.TV využívat, tak za ni přestanete platit.
Objednávkou služby Lepší.TV získáte online vysílání 117 televizních stanic včetně 67 HD kanálů živě nebo až 30 dní zpětně z archívu. Objevte výhody sledování televize přes internet jako neomezené nahrávání, Timeshift, pauzu a další. Užívejte si videotéku 1300 nejlepších filmů a seriálů z televize zdarma. Nenechte se omezovat zařízením a sledujte televizi kdykoliv a kdekoliv na Smart TV, počítači, mobilu i tabletu s OS Android, Windows nebo iOS. Pokud nemáte Smart TV, pořiďte si Android set-top box Lepší.TV, který lze připojit ke všem televizorům. Lepší.TV bude Vaším společníkem na cestách do zahraničí i kdekoliv jinde! Jediné, co k tomu potřebujete, je připojení k internetu!
  Slovensky Slovensky   English English   Polski Polski