Třetím programem slovenské veřejnoprávní televize RTVS je "Trojka". Těšte se na všechny televizní žánry - tj. od dokumentů, přes dramatické, hudební a zábavní pořady až po publicistiku a vzdělávání. RTVS3 je určena především pro lidi ve věku 55 plus, ale nejen pro ně, oblibu si v ní najde i mladší generace. Má snahu prezentovat to nejlepší, co se v éře Československa a Slovenska vytvořilo.

S Lepší.TV získáte nejen tuto skvělou stanici, ale také spoustu funkcí, jako je přetáčení, pauza nebo zpětné zhlédnutí. Trojka online se vám bude líbit.
Sledujte Trojka a všech 125 stanic (83 v HD) u nás online. Přetáčejte až 30 dní zpětně, sledujte 1545 filmů...
Objednávkou služby Lepší.TV získáte online vysílání 125 televizních stanic včetně 83 HD kanálů živě nebo až 100 dní zpětně z archívu. Objevte výhody sledování televize přes internet jako neomezené nahrávání, Timeshift, pauzu a další. Užívejte si videotéku 1545 nejlepších filmů a seriálů z televize zdarma. Nenechte se omezovat zařízením a sledujte televizi kdykoliv a kdekoliv na Smart TV, počítači, mobilu i tabletu s OS Android, Windows nebo iOS. Pokud nemáte Smart TV, pořiďte si Android set-top box Lepší.TV, který lze připojit ke všem televizorům. Lepší.TV bude Vaším společníkem na cestách do zahraničí i kdekoliv jinde! Jediné, co k tomu potřebujete, je připojení k internetu!
  Slovensko Slovensko   Anglicky Anglicky   Polsko Polsko   Chorvatsko Chorvatsko