Top Kids
Top Kids je určena nejen dětem, ale i jejich rodičům. Dětský kanál je věnován rodičům, kteří vyrůstali v 80. a 90. letech a jejich dětem, pro které je tvorba z toho období zcela nová. Stanice tak chce vytvořit pouto mezi oběma generacemi. Kromě klasických animovaných seriálů vysílá také pohádky nebo hudební klipy.

Sledujte online živé vysílání stanice Top Kids. Objevte výhody Lepší.TV a nahrávejte si své oblíbené pořady a pusťte si je, až budete mít čas. Lepší.TV vám také nabízí archiv se zpětným zhlédnutím 30 dní v HD rozlišení. Stanici Top Kids si můžete spustit na své televizi nebo na jakémkoliv Android zařízení live nebo zpětně. Zažeňte nudu s Lepší.TV.
Objednávkou služby Lepší.TV získáte online vysílání 151 televizních stanic včetně 125 HD kanálů živě nebo až 100 dní zpětně z archivu. Objevte výhody ze sledování televize přes internet jako je neomezené nahrávání, Timeshift, pauza a další. Užívejte si videotéku 2 448 nejlepších filmů a seriálů z televize zdarma. Nenechte se omezovat zařízením a sledujte televizní programy kdykoliv a kdekoliv na Smart TV, počítači, mobilu i tabletu s OS Android, Windows nebo iOS. Pokud nemáte Smart TV, pořiďte si Android set-top box Lepší.TV, který lze připojit ke všem televizorům. Lepší.TV bude Vaším společníkem na cestách do zahraničí i kdekoliv jinde! Jediné, co k tomu potřebujete, je připojení k internetu!
  Slovensko Slovensko   Anglicky Anglicky   Polsko Polsko   Chorvatsko Chorvatsko   Українська Українська