TA3 TA3 TA3 TA3
TA3 je první soukromá zpravodajská televizní stanice na Slovensku. Vysílá kompletní zpravodajský a informační servis o dění doma i v zahraničí. Programová struktura stanice TA3 je tvořena především zpravodajstvím – domácím, zahraničním, ekonomickým, sportovním i regionálním, dále vysílá živé přenosy z politického dění a publicistiky.

Sledujte zpravodajské živé vysílání nejen na televizi, ale i na dalších zařízeních, jako je počítač, tablet či mobil. S Lepší.TV můžete všechny pořady stanice TA3 přehrát živě online nebo 7 dní zpětně. Sledování TV přes internet (IPTV) nabízí jedinečné a moderní funkce, jako je pauza, přetáčení, stopování pořadů, pouštění od začátku a další.
Objednávkou služby Lepší.TV získáte online vysílání 153 televizních stanic včetně 127 HD kanálů živě nebo až 100 dní zpětně z archivu. Objevte výhody ze sledování televize přes internet jako je neomezené nahrávání, Timeshift, pauza a další. Užívejte si videotéku 2 299 nejlepších filmů a seriálů z televize zdarma. Nenechte se omezovat zařízením a sledujte televizní programy kdykoliv a kdekoliv na Smart TV, počítači, mobilu i tabletu s OS Android, Windows nebo iOS. Pokud nemáte Smart TV, pořiďte si Android set-top box Lepší.TV, který lze připojit ke všem televizorům. Lepší.TV bude Vaším společníkem na cestách do zahraničí i kdekoliv jinde! Jediné, co k tomu potřebujete, je připojení k internetu!
  Slovensko Slovensko   Irsko Irsko   Polsko Polsko   Chorvatsko Chorvatsko   Ukrajina Ukrajina