TA3 je první soukromá zpravodajská televizní stanice na Slovensku. Vysílá kompletní zpravodajský a informační servis o dění doma i v zahraničí. Programová struktura stanice TA3 je tvořena především zpravodajstvím – domácím, zahraničním, ekonomickým, sportovním i regionálním, dále vysílá živé přenosy z politického dění a publicistiky.

Sledujte zpravodajské živé vysílání nejen na televizi, ale i na dalších zařízeních, jako je počítač, tablet či mobil. S Lepší.TV můžete všechny pořady stanice TA3 přehrát živě online nebo až 7 dní zpětně. Sledování TV přes internet (IPTV) nabízí jedinečné a moderní funkce, jako je pauza, přetáčení, stopování pořadů, pouštění od začátku a další.
Sledujte TA3 a všech 122 stanic (76 v HD) u nás online. Přetáčejte až 30 dní zpětně, sledujte 1449 filmů...
Objednávkou služby Lepší.TV získáte online vysílání 122 televizních stanic včetně 76 HD kanálů živě nebo až 30 dní zpětně z archívu. Objevte výhody sledování televize přes internet jako neomezené nahrávání, Timeshift, pauzu a další. Užívejte si videotéku 1449 nejlepších filmů a seriálů z televize zdarma. Nenechte se omezovat zařízením a sledujte televizi kdykoliv a kdekoliv na Smart TV, počítači, mobilu i tabletu s OS Android, Windows nebo iOS. Pokud nemáte Smart TV, pořiďte si Android set-top box Lepší.TV, který lze připojit ke všem televizorům. Lepší.TV bude Vaším společníkem na cestách do zahraničí i kdekoliv jinde! Jediné, co k tomu potřebujete, je připojení k internetu!
  Slovenská republika Slovenská republika   Anglicky Anglicky   Polsko Polsko