TA3 je první soukromá zpravodajská televizní stanice na Slovensku. Vysílá kompletní zpravodajský a informační servis o dění doma i v zahraničí. Programová struktura stanice TA3 je tvořena především zpravodajstvím – domácím, zahraničním, ekonomickým, sportovním i regionálním, dále vysílá živé přenosy z politického dění a publicistiky. Sledujte zpravodajské živé vysílání nejen na televizi, ale i na dalších zařízeních, jako je počítač, tablet či mobil. S Lepší.TV můžete všechny pořady stanice TA3 přehrát živě online nebo až 7 dní zpětně. Sledování TV přes internet (IPTV) nabízí jedinečné a moderní funkce, jako je pauza, přetáčení, stopování pořadů, pouštění od začátku a další.
Sledujte online všech 116 stanic, až 30 dní zpětně a k tomu 1327 filmů bez příplatku ve Vaši televizi, počítači a mobilu.
Navíc se k ničemu nezavazujete. Kdykoliv přestanete chtít Lepší.TV využívat, tak za ni přestanete platit.
Objednávkou služby Lepší.TV získáte online vysílání 116 televizních stanic včetně 66 HD kanálů živě nebo až 30 dní zpětně z archívu. Objevte výhody sledování televize přes internet jako neomezené nahrávání, Timeshift, pauzu a další. Užívejte si videotéku 1327 nejlepších filmů a seriálů z televize zdarma. Nenechte se omezovat zařízením a sledujte televizi kdykoliv a kdekoliv na Smart TV, počítači, mobilu i tabletu s OS Android, Windows nebo iOS. Pokud nemáte Smart TV, pořiďte si Android set-top box Lepší.TV, který lze připojit ke všem televizorům. Lepší.TV bude Vaším společníkem na cestách do zahraničí i kdekoliv jinde! Jediné, co k tomu potřebujete, je připojení k internetu!
  Slovensky Slovensky   English English   Polski Polski