RTL Television, často zkráceně jen RTL, je německá soukromá televizní stanice. Vlastníkem je mediální skupina RTL Group. Patří mezi nejsledovanější německé televizní stanice. Vysílá různé zábavné pořady, talkshow, soutěže, seriály či mýdlové opery nebo sportovní přenosy.

Přehrávejte si RTL online živě na všech obrazovkách kdykoliv a kdekoliv. Služba Lepší.TV (IPTV) je k dispozici nejen pro Vaší televizi, ale i pro Váš počítač, tablet i mobil. Stanici RTL můžete také sledovat 3 dny zpětně od původního vysílání. Lepší.TV přináší novou éru domácí zábavy!
Sledujte RTL a všech 120 stanic (70 v HD) u nás online. Přetáčejte až 30 dní zpětně, sledujte 1538 filmů...
Objednávkou služby Lepší.TV získáte online vysílání 120 televizních stanic včetně 70 HD kanálů živě nebo až 30 dní zpětně z archívu. Objevte výhody sledování televize přes internet jako neomezené nahrávání, Timeshift, pauzu a další. Užívejte si videotéku 1538 nejlepších filmů a seriálů z televize zdarma. Nenechte se omezovat zařízením a sledujte televizi kdykoliv a kdekoliv na Smart TV, počítači, mobilu i tabletu s OS Android, Windows nebo iOS. Pokud nemáte Smart TV, pořiďte si Android set-top box Lepší.TV, který lze připojit ke všem televizorům. Lepší.TV bude Vaším společníkem na cestách do zahraničí i kdekoliv jinde! Jediné, co k tomu potřebujete, je připojení k internetu!
  Slovenská republika Slovenská republika   Anglicky Anglicky   Polsko Polsko