Polská televizní stanice Puls 2 je jeden ze dvou kanálů společnosti Telewizja Puls. Ve vysílání Puls 2 se objevují kromě pohádek, také filmy, seriály a dokumenty.

Lepší.TV nabízí live přenosy stanice Puls 2, přehrávání až 30 dní zpětně anebo neomezené nahrávání. Nenechte se omezovat zařízením a sledujte TV kdekoliv a kdykoliv, například na mobilu, tabletu, počítači nebo Smart TV. Jediné, co potřebujete ke svému online sledování je připojení k internetu. Sledujte televizi jinak, online.
Sledujte Puls 2 a všech 123 stanic (77 v HD) u nás online. Přetáčejte až 30 dní zpětně, sledujte 1532 filmů...
Objednávkou služby Lepší.TV získáte online vysílání 123 televizních stanic včetně 77 HD kanálů živě nebo až 100 dní zpětně z archívu. Objevte výhody sledování televize přes internet jako neomezené nahrávání, Timeshift, pauzu a další. Užívejte si videotéku 1532 nejlepších filmů a seriálů z televize zdarma. Nenechte se omezovat zařízením a sledujte televizi kdykoliv a kdekoliv na Smart TV, počítači, mobilu i tabletu s OS Android, Windows nebo iOS. Pokud nemáte Smart TV, pořiďte si Android set-top box Lepší.TV, který lze připojit ke všem televizorům. Lepší.TV bude Vaším společníkem na cestách do zahraničí i kdekoliv jinde! Jediné, co k tomu potřebujete, je připojení k internetu!
  Slovensko Slovensko   Anglicky Anglicky   Polsko Polsko   Chorvatsko Chorvatsko