PRO7 (celým názvem ProSieben) je německá soukromá televizní stanice se sídlem v Mnichově. Stanice se v posledních letech profilovala zejména vysíláním úspěšných seriálů a filmů v televizní premiéře se zvukem Dolby Digital. Vysílá vlastní program jako zpravodajství, různé magazíny, seriály a zábavné show. Mimo to vysílá řadu zahraničních pořadů a seriálů jako Akta X, 2 Socky, Teorie velkého třesku, Dva a půl chlapa, Simpsnovi nebo Jak jsem poznal vaši matku. Sledujte živé vysílání PRO7 přes internet. Lepší.TV nabízí stanici PRO7 online na celý dnešní den a následující 3 dny zpětně. Všechny vaše oblíbené pořady odteď můžete nosit s sebou v kapse! Ke svému sledování TV totiž můžete použít jakékoliv Android zařízení. Mít TV v mobilu je dnes moderní! Digitální televize Lepší.TV nabízí také mnoho skvělých funkcí, jako je neomezené nahrávání pořadů, přetáčení nudných pasáží, pauza atd.
Sledujte online všech 117 stanic, až 30 dní zpětně a k tomu 1291 filmů bez příplatku ve Vaši televizi, počítači a mobilu.
Navíc se k ničemu nezavazujete. Kdykoliv přestanete chtít Lepší.TV využívat, tak za ni přestanete platit.
Objednávkou služby Lepší.TV získáte online vysílání 117 televizních stanic včetně 67 HD kanálů živě nebo až 30 dní zpětně z archívu. Objevte výhody sledování televize přes internet jako neomezené nahrávání, Timeshift, pauzu a další. Užívejte si videotéku 1291 nejlepších filmů a seriálů z televize zdarma. Nenechte se omezovat zařízením a sledujte televizi kdykoliv a kdekoliv na Smart TV, počítači, mobilu i tabletu s OS Android, Windows nebo iOS. Pokud nemáte Smart TV, pořiďte si Android set-top box Lepší.TV, který lze připojit ke všem televizorům. Lepší.TV bude Vaším společníkem na cestách do zahraničí i kdekoliv jinde! Jediné, co k tomu potřebujete, je připojení k internetu!
  Slovensky Slovensky   English English   Polski Polski