Power TV Power TV Power TV Power TV
Power TV je česká televizní stanice vysílající hudební klipy. Power TV představuje novou tvář hudby bez monotónní nudy. Celou dobu hraje jen největší hity pop a dance a nejžhavější novinky z domova i ze světa.

Nechte se ovládnout rytmem hudby a sledujte stanici Power TV live přes internet. Lepší.TV Vám nabízí sledování a poslouchání TV přes internet na televizi, počítači, mobilu či tabletu v HD kvalitě. Sledujte živý přenos moderních hudebních klipů nebo 7 dní zpětně po odvysílání. S Lepší.TV se kdykoliv můžete podívat na nejnovější klip, který byl vysílán včera. Ke sledování Vám stačí pouze internet a Lepší.TV. Zapněte si TV a uvolněte se!
Objednávkou služby Lepší.TV získáte online vysílání 153 televizních stanic včetně 127 HD kanálů živě nebo až 100 dní zpětně z archivu. Objevte výhody ze sledování televize přes internet jako je neomezené nahrávání, Timeshift, pauza a další. Užívejte si videotéku 2 332 nejlepších filmů a seriálů z televize zdarma. Nenechte se omezovat zařízením a sledujte televizní programy kdykoliv a kdekoliv na Smart TV, počítači, mobilu i tabletu s OS Android, Windows nebo iOS. Pokud nemáte Smart TV, pořiďte si Android set-top box Lepší.TV, který lze připojit ke všem televizorům. Lepší.TV bude Vaším společníkem na cestách do zahraničí i kdekoliv jinde! Jediné, co k tomu potřebujete, je připojení k internetu!
  Slovensko Slovensko   Irsko Irsko   Polsko Polsko   Chorvatsko Chorvatsko   Ukrajina Ukrajina