Power TV je česká televizní stanice vysílající hudební klipy. Power TV představuje novou tvář hudby bez monotónní nudy. Celou dobu hraje jen největší hity pop a dance a nejžhavější novinky z domova i ze světa.

Nechte se ovládnout rytmem hudby a sledujte stanici Power TV live přes internet. Lepší.TV Vám nabízí sledování a poslouchání TV přes internet na televizi, počítači, mobilu či tabletu v HD kvalitě. Sledujte živý přenos moderních hudebních klipů nebo 7 dní zpětně po odvysílání. S Lepší.TV se kdykoliv můžete podívat na nejnovější klip, který byl vysílán včera. Ke sledování Vám stačí pouze internet a Lepší.TV. Zapněte si TV a uvolněte se!
Sledujte Power TV a všech 133 stanic (102 v HD) u nás online. Přetáčejte až 30 dní zpětně, sledujte 1423 filmů...
Objednávkou služby Lepší.TV získáte online vysílání 133 televizních stanic včetně 102 HD kanálů živě nebo až 100 dní zpětně z archivu. Objevte výhody ze sledování televize přes internet jako je neomezené nahrávání, Timeshift, pauza a další. Užívejte si videotéku 1423 nejlepších filmů a seriálů z televize zdarma. Nenechte se omezovat zařízením a sledujte televizní programy kdykoliv a kdekoliv na Smart TV, počítači, mobilu i tabletu s OS Android, Windows nebo iOS. Pokud nemáte Smart TV, pořiďte si Android set-top box Lepší.TV, který lze připojit ke všem televizorům. Lepší.TV bude Vaším společníkem na cestách do zahraničí i kdekoliv jinde! Jediné, co k tomu potřebujete, je připojení k internetu!
  Slovensko Slovensko   Anglicky Anglicky   Polsko Polsko   Chorvatsko Chorvatsko