Power TV je česká televizní stanice vysílající hudební klipy. Power TV představuje novou tvář hudby bez monotónní nudy. Celou dobu hraje jen největší hity pop a dance a nejžhavější novinky z domova i ze světa. Nechte se ovládnout rytmem hudby a sledujte stanici Power TV live přes internet. Lepší.TV Vám nabízí sledování a poslouchání TV přes internet na televizi, počítači, mobilu či tabletu v HD kvalitě. Sledujte živý přenos moderních hudebních klipů nebo až 7 dní zpětně po odvysílání. S Lepší.TV se kdykoliv můžete podívat na nejnovější klip, který byl vysílán včera. Ke sledování Vám stačí pouze internet a Lepší.TV. Zapněte si TV a uvolněte se!
Sledujte online všech 116 stanic, až 30 dní zpětně a k tomu 1327 filmů bez příplatku ve Vaši televizi, počítači a mobilu.
Navíc se k ničemu nezavazujete. Kdykoliv přestanete chtít Lepší.TV využívat, tak za ni přestanete platit.
Objednávkou služby Lepší.TV získáte online vysílání 116 televizních stanic včetně 66 HD kanálů živě nebo až 30 dní zpětně z archívu. Objevte výhody sledování televize přes internet jako neomezené nahrávání, Timeshift, pauzu a další. Užívejte si videotéku 1327 nejlepších filmů a seriálů z televize zdarma. Nenechte se omezovat zařízením a sledujte televizi kdykoliv a kdekoliv na Smart TV, počítači, mobilu i tabletu s OS Android, Windows nebo iOS. Pokud nemáte Smart TV, pořiďte si Android set-top box Lepší.TV, který lze připojit ke všem televizorům. Lepší.TV bude Vaším společníkem na cestách do zahraničí i kdekoliv jinde! Jediné, co k tomu potřebujete, je připojení k internetu!
  Slovensky Slovensky   English English   Polski Polski