Populární stanice Československo HD se zaměřuje na tvorbu celého období existence Československa až do jeho rozdělení. Můžete se těšit na všechny filmové žánry. Na stanici Československo najdete známé a oblíbené filmy, ale i méně známou filmovou tvorbu a pořady. Ke všemu je vše bez reklam. S Lepší.TV si můžete všechny filmy a pořady této stanice neomezeně nahrát a pustit, až budete chtít.
Sledujte online všech 116 stanic, až 30 dní zpětně a k tomu 1312 filmů bez příplatku ve Vaši televizi, počítači a mobilu.
Navíc se k ničemu nezavazujete. Kdykoliv přestanete chtít Lepší.TV využívat, tak za ni přestanete platit.
Objednávkou služby Lepší.TV získáte online vysílání 116 televizních stanic včetně 66 HD kanálů živě nebo až 30 dní zpětně z archívu. Objevte výhody sledování televize přes internet jako neomezené nahrávání, Timeshift, pauzu a další. Užívejte si videotéku 1312 nejlepších filmů a seriálů z televize zdarma. Nenechte se omezovat zařízením a sledujte televizi kdykoliv a kdekoliv na Smart TV, počítači, mobilu i tabletu s OS Android, Windows nebo iOS. Pokud nemáte Smart TV, pořiďte si Android set-top box Lepší.TV, který lze připojit ke všem televizorům. Lepší.TV bude Vaším společníkem na cestách do zahraničí i kdekoliv jinde! Jediné, co k tomu potřebujete, je připojení k internetu!
  Slovensky Slovensky   English English   Polski Polski