Stanice BBC World News je britský zpravodajský kanál veřejné služby s celosvětovou působností. Tento mezinárodní a publicistický kanál vysílá 24 hodin denně zpravodajství, dokumenty, lifestylové pořady a interview. BBC dává možnost nahlédnout na události z mezinárodní perspektivy a přináší také jejich analýzy. Lepší.TV nabízí BBC World News v HD kvalitě a k tomu TV archiv až 3 dny zpětně. Sledujte stanici BBC World News živě online nebo zpětně po odvysílání. Lepší.TV nabízí k přehrání nejaktuálnější novinky z BBC World News ve vysokém rozlišení na jakémkoliv zařízení přes internet. TV vysílání BBC World News si můžete tak pustit na mobilu, klasické TV, počítači či tabletu.
Sledujte online všech 117 stanic, až 30 dní zpětně a k tomu 1291 filmů bez příplatku ve Vaši televizi, počítači a mobilu.
Navíc se k ničemu nezavazujete. Kdykoliv přestanete chtít Lepší.TV využívat, tak za ni přestanete platit.
Objednávkou služby Lepší.TV získáte online vysílání 117 televizních stanic včetně 67 HD kanálů živě nebo až 30 dní zpětně z archívu. Objevte výhody sledování televize přes internet jako neomezené nahrávání, Timeshift, pauzu a další. Užívejte si videotéku 1291 nejlepších filmů a seriálů z televize zdarma. Nenechte se omezovat zařízením a sledujte televizi kdykoliv a kdekoliv na Smart TV, počítači, mobilu i tabletu s OS Android, Windows nebo iOS. Pokud nemáte Smart TV, pořiďte si Android set-top box Lepší.TV, který lze připojit ke všem televizorům. Lepší.TV bude Vaším společníkem na cestách do zahraničí i kdekoliv jinde! Jediné, co k tomu potřebujete, je připojení k internetu!
  Slovensky Slovensky   English English   Polski Polski