Seriál Mare z Easttownu

Sledovat seriál
Mare z Easttownu
online

Vyberte si z jednotlivých dílů seriálu Mare z Easttownu online nebo jich sledujte několik za sebou! Vyzkoušejte Lepší.TV za 1 Kč na měsíc bez závazků. Jen Lepší.TV Vám přináší archiv i online vysílání 128 českých a zahraničních TV stanic živě až 100 dní zpětně. Pro maximální komfort sledování můžete využít digitálních funkcí jako nahrávání, pauza nebo videotéku s více než 1333 tituly. Vyzkoušejte Lepší.TV včetně balíčku HBO na měsíc jen za 1 Kč, bez jakýchkoli závazků! Po zkušebním měsíci stojí Lepší.TV jen 1 Kč!

Informace o seriálu

Zatímco detektivka z pensylvánského městečka vyšetřuje místní vraždu, její život se rozpadá. Minisérie, která zkoumá temnou stránku uzavřené komunity, je autentickou výpovědí o tom, jak rodina a dávné tragédie ovlivňují naši přítomnost.

Žánr: Krimi, Drama, Thriller
Režie: Craig Zobel
Hrají a postavy: Kate Winsletová (Mare Sheehan 7 dílů, 2021), Julianne Nicholsonová (Lori Ross 7 dílů, 2021), Jean Smartová (Helen 7 dílů, 2021), Angourie Rice (Siobhan Sheehan 7 dílů, 2021), David Denman (Frank Sheehan 7 dílů, 2021), Neal Huff (otec Dan Hastings 7 dílů, 2021)
Scénář: Brad Ingelsby
Země: USA
Rok výroby: 2021
Hodnocení: 80 %

Seznam epizod

(1) Miss Lady Hawk Herself - sledovat
(2) Fathers - sledovat
(3) Enter Number Two - sledovat
(4) Poor Sisyphus - sledovat
(5) Illusions - sledovat
(6) Sore Must Be The Storm - sledovat
(7) Sacrament - sledovat
  Slovensko Slovensko   Anglicky Anglicky   Polsko Polsko   Chorvatsko Chorvatsko