Film Twilight sága: Rozbřesk

Sledovat film
Twilight sága: Rozbřesk
online

Tento pořad v současné době není možné v Lepší.TV přehrát. Vyzkoušejte však přehrání tisíců jiných pořadů, filmů, seriálů, pohádek online a k tomu 135 českých a zahraničních TV stanic živě i 30 dní zpětně. Lepší.TV vám přináší nejdelší archiv i online živé vysílání. Pro maximální komfort sledování můžete využít digitálních funkcí jako nahrávání nebo pauza. Získejte svou Lepší.TV ještě dnes jen za 199 Kč!

Informace o filmu

Finále bude nesmrtelné.
Bella Cullenová porodila krásnou a zdravou holčičku. Její obavy z prvního novorozeneckého roku zůstaly k údivu všech Cullenových nenaplněny. Bella si na upírský život totiž zvyká s neuvěřitelnou lehkostí. Zdá se, že šťastnější už být nemůže. Má vše po čem kdy toužila. Ironií osudu se ale právě v této dokonalé chvíli zdá, že vše přijde vniveč. Na scéně se znovu objevují Volturiovi, kteří nemají v úmyslu nic menšího, než zničit rodinu Cullenových. Povede se jim to? Kolik útrap si ještě budou muset Cullenovi vytrpět, než si budou moct říct: "Šťastně až na věky"? A dojde k tomu vůbec?

Žánr: Thriller, Dobrodružný, Drama, Fantasy, Romantický
Režie: Bill Condon
Hrají a postavy: Kristen Stewartová (Bella Cullen), Robert Pattinson (Edward Cullen), Taylor Lautner (Jacob Black), Peter Facinelli (Dr. Carlisle Cullen), Elizabeth Reaserová (Esme Cullen), Ashley Greeneová (Alice Cullen)
Scénář: Stephenie Meyer, Melissa Rosenberg
Země: USA
Rok výroby: 2012
Hodnocení: 57 %
  Slovensko Slovensko   Anglicky Anglicky   Polsko Polsko   Chorvatsko Chorvatsko