Sledovat film Twilight sága: Rozbřesk online

Přehrajte si film Twilight sága: Rozbřesk online. Objednejte si Lepší.TV a sledujte přes internet ve vaší televizi nebo na počítači 1422 filmů a 122 televizních stanic až s 30 denním archivem a neomezeným nahráváním. Bavte se s Lepší.TV již za 189 Kč!
Film Twilight sága: Rozbřesk
  Trailer k filmu Twilight sága: Rozbřesk   Sledovat Twilight sága: Rozbřesk online
Žánr:
Dobrodružný, Drama, Fantasy, Romantický, Thriller
Režie:
Bill Condon
Hrají a postavy:
Kristen Stewartová (Bella Cullenová), Robert Pattinson (Edward Cullen), Taylor Lautner (Jacob Black), Peter Facinelli (doktor Carlisle Cullen), Elizabeth Reaserová (Esme Cullenová), Ashley Greeneová (Alice Cullenová)
Země:
USA
Rok výroby:
2012
Popis:
Finále bude nesmrtelné.

Bella Cullenová porodila krásnou a zdravou holčičku. Její obavy z prvního novorozeneckého roku zůstaly k údivu všech Cullenových nenaplněny. Bella si na upírský život totiž zvyká s neuvěřitelnou lehkostí. Zdá se, že šťastnější už být nemůže. Má vše po čem kdy toužila. Ironií osudu se ale právě v této dokonalé chvíli zdá, že vše přijde vniveč. Na scéně se znovu objevují Volturiovi, kteří nemají v úmyslu nic menšího, než zničit rodinu Cullenových. Povede se jim to? Kolik útrap si ještě budou muset Cullenovi vytrpět, než si budou moct říct: "Šťastně až na věky"? A dojde k tomu vůbec?
Hodnocení:
57 %

Podobné filmy

Objevte novou dimenzi sledování televize. S Lepší.TV můžete sledovat online vysílání 122 TV stanic živě nebo až 30 dní zpětně.
  Slovenská republika Slovenská republika   Anglicky Anglicky   Polsko Polsko