Sledovat film
Válka o planetu opic
online

Film Válka o planetu opic
  Trailer k filmu Válka o planetu opic Trailer
Přehrajte si film Válka o planetu opic HD online. Objednejte si Lepší.TV a sledujte přes internet ve vaší televizi nebo na počítači 2 435 filmů a 143 televizních stanic až s 100 denním archivem a neomezeným nahráváním. Bavte se s Lepší.TV již za 199 Kč!

Informace o filmu

Za svobodu, za rodinu, za planetu.
Válka o planetu opic začíná dva roky po událostech předchozího snímku Úsvit planety opic. Z inteligentního šimpanze Caesara se stal nezpochybnitelný vůdce rozrůstajícího se společenství opic, a když se s ním nyní setkáváme, je mu okolnostmi vnucena nová role válečného generála. Situace opičího klanu vedeného Caesarem je totiž katastrofální. Jejich skupina ustoupila do lesů, kde se často utkávají v bitvách s lidskou armádou, vedenou nelítostným plukovníkem McCulloughem. Ztráty opičího společenství jsou obrovské a Caesar cítí bolest z každé smrti. Potýká se s vlastními temnějšími instinkty a nastupuje na cestu pomsty, na níž se nevyhnutelně střetne s plukovníkem v epické bitvě, která určí, kdo se stane vůdčím druhem, jenž bude určovat další osud těch druhých, poražených.

Režie: Matt Reeves
Hrají a postavy: Woody Harrelson (plukovník), Judy Greerová (Cornelia), Andy Serkis (Cézar), Steve Zahn, Sara Canning, Ty Olsson (slečna Tasty)
Země: USA
Rok výroby: 2017
Hodnocení: 74 %
Přehrajte si tento pořad vysílaný v televizi Prima Cool 2.10.2022 14:20
  Slovensko Slovensko   Anglicky Anglicky   Polsko Polsko   Chorvatsko Chorvatsko