Film Nespoutaný Django

Sledovat film
Nespoutaný Django
online

Tento pořad v současné době není možné v Lepší.TV přehrát. Vyzkoušejte však přehrání tisíců jiných pořadů, filmů, seriálů, pohádek online a k tomu 135 českých a zahraničních TV stanic živě i 30 dní zpětně. Lepší.TV vám přináší nejdelší archiv i online živé vysílání. Pro maximální komfort sledování můžete využít digitálních funkcí jako nahrávání nebo pauza. Získejte svou Lepší.TV ještě dnes jen za 199 Kč!

Informace o filmu

Vzali mu svobodu. On si vezme mnohem víc.
Kultovní režisér Quentin Tarantino natočil jižanské drama z období před vypuknutím Občanské války, jehož hlavním hrdinou je otrok Django. Ten má šanci získat díky nájemnému lovci lidí dr. Schultzovi svobodu, pokud se mu povede dopadnout vraždící bratry Brittlovi. Djangovi se tak zároveň naskytne příležitost najít ženu, kterou musel před lety nedobrovolně opustit. Ani jeden z hlavních hrdinů však netuší, jak blízko jsou nejnebezpečnějšímu dobrodružství svého života.

Žánr: Dobrodružný, Drama, Western
Režie: Quentin Tarantino
Hrají a postavy: Jamie Foxx (Django), Christoph Waltz (doktor King Schultz), Leonardo DiCaprio (Calvin Candie), Kerry Washingtonová (Broomhilda von Shaftová), Samuel L. Jackson (Stephen), Walton Goggins (Billy Crash)
Scénář: Quentin Tarantino
Země: USA
Rok výroby: 2012
Hodnocení: 84 %
  Slovensko Slovensko   Anglicky Anglicky   Polsko Polsko   Chorvatsko Chorvatsko