Sledovat film Zloba - Královna černé magie online

Tento pořad v současné době není možné v Lepší.TV přehrát. Vyzkoušejte však přehrání tisíců jiných pořadů, filmů, seriálů, pohádek online a k tomu 125 českých a zahraničních TV stanic živě i 30 dní zpětně. Vyzkoušejte Lepší.TV za 1 Kč na měsíc bez závazků. Lepší.TV vám přináší nejdelší archiv i online živé vysílání. Pro maximální komfort sledování můžete využít digitálních funkcí jako nahrávání nebo pauza. Získejte svou Lepší.TV ještě dnes jen za 1 Kč!
Film Zloba - Královna černé magie
  Trailer k filmu Zloba - Královna černé magie   Sledovat 1531 filmů a 125 stanic za 1 Kč a bez závazků
Žánr:
Akční, Dobrodružný, Drama, Fantasy, Mysteriózní, Rodinný, Romantický, Thriller
Režie:
Robert Stromberg
Hrají a postavy:
Angelina Jolieová (Zloba (Regina Řandová)), Elle Fanningová (Růženka (Barbora Šedivá)), Sharlto Copley (Stefan (David Novotný)), Lesley Manvilleová (Žmolka (Petra Hobzová)), Imelda Stauntonová (Střelka (Jaroslava Brousková)), Juno Templeová (Plevelka (Anna Suchánková))
Scénář:
Charles Perrault, Winston Hibler, Erdman Penner, Wilhelm Grimm, Jacob Grimm, Linda Woolverton
Země:
USA
Rok výroby:
2014
Popis:
Nevěřte pohádkám.

Snímek Zloba - Královna černé magie vypráví dosud nezpracovaný příběh legendární zlé královny z klasického snímku společnosti Disney Šípková Růženka z roku 1959, a seznamuje diváky s její zradou, která nakonec způsobila, že se její kdysi čisté srdce proměnilo v kámen. Královna Zloba, hnaná touhou po pomstě a urputnou snahou udržet si trůn, uvrhne na novorozenou dcerku lidského krále, Auroru, krutou kletbu. Jak princezna roste, ocitá se přímo v samém středu narůstajícího konfliktu mezi lesním královstvím, které si zamilovala, a lidským královstvím, ze kterého pochází. Zloba si uvědomuje, že princezna může být klíčem k míru mezi oběma říšemi a je tak nucena k nemilosrdným činům, které oba světy navždy změní.
Hodnocení:
71 %

Podobné filmy

Objevte novou dimenzi sledování televize. S Lepší.TV můžete sledovat online vysílání 125 TV stanic živě nebo až 30 dní zpětně.
  Slovensko Slovensko   Anglicky Anglicky   Polsko Polsko   Chorvatsko Chorvatsko