Film
Zloba: Královna černé magie

Film Zloba: Královna černé magie
  Trailer  k filmu Zloba: Královna černé magie
Tento pořad v současné době není možné v Lepší.TV přehrát. Vyzkoušejte však přehrání tisíců jiných pořadů, filmů, seriálů, pohádek online a k tomu 156 českých a zahraničních TV stanic živě i 30 dní zpětně. Vyzkoušejte Lepší.TV za 1 Kč na 10 dní bez závazků. Lepší.TV vám přináší nejdelší archiv i online živé vysílání. Pro maximální komfort sledování můžete využít digitálních funkcí jako nahrávání nebo pauza. Získejte svou Lepší.TV ještě dnes jen za 1 Kč!

Informace o filmu: Zloba: Královna černé magie

Nevěřte pohádkám.
Zloba bývala nádhernou mladou ženou s ryzím srdcem, která prožila idylické dětství v mírumilovném lesním království. Jednoho dne však útočící nepřátelská armáda hrozila zničením harmonie její země. Ze Zloby se stala nejudatnější obránkyně vlasti. Když se však stala obětí nemilosrdné zrady, její zlaté srdce začalo kamenět. Zloba toužící po pomstě svedla epickou bitvu s útočícím dědicem královského trůnu a přitom proklela jeho novorozenou dceru Auroru. Jak dívka roste, Zloba si uvědomuje, že je Aurora klíčem k nastolení míru v království a dost možná také i k jejímu skutečnému štěstí.

Originální název:

Maleficent

Hrají a postavy: Angelina Jolieová (Zloba (Regina Řandová)), Elle Fanningová (Růženka (Barbora Šedivá)), Sharlto Copley (Stefan (David Novotný)), Lesley Manvilleová (Žmolka (Petra Hobzová)), Imelda Stauntonová (Střelka (Jaroslava Brousková)), Juno Templeová (Plevelka (Ann
Země: USA
Rok výroby: 2014
Hodnocení: 69 %
Vysíláno na: Prima
  Slovensko Slovensko   Irsko Irsko   Polsko Polsko   Chorvatsko Chorvatsko   Ukrajina Ukrajina