Film Zloba - Královna černé magie

Sledovat film
Zloba - Královna černé magie
online

Tento pořad v současné době není možné v Lepší.TV přehrát. Vyzkoušejte však přehrání tisíců jiných pořadů, filmů, seriálů, pohádek online a k tomu 135 českých a zahraničních TV stanic živě i 30 dní zpětně. Lepší.TV vám přináší nejdelší archiv i online živé vysílání. Pro maximální komfort sledování můžete využít digitálních funkcí jako nahrávání nebo pauza. Získejte svou Lepší.TV ještě dnes jen za 199 Kč!

Informace o filmu

Nevěřte pohádkám.
Snímek Zloba - Královna černé magie vypráví dosud nezpracovaný příběh legendární zlé královny z klasického snímku společnosti Disney Šípková Růženka z roku 1959, a seznamuje diváky s její zradou, která nakonec způsobila, že se její kdysi čisté srdce proměnilo v kámen. Královna Zloba, hnaná touhou po pomstě a urputnou snahou udržet si trůn, uvrhne na novorozenou dcerku lidského krále, Auroru, krutou kletbu. Jak princezna roste, ocitá se přímo v samém středu narůstajícího konfliktu mezi lesním královstvím, které si zamilovala, a lidským královstvím, ze kterého pochází. Zloba si uvědomuje, že princezna může být klíčem k míru mezi oběma říšemi a je tak nucena k nemilosrdným činům, které oba světy navždy změní.

Žánr: Akční, Dobrodružný, Drama, Fantasy, Mysteriózní, Rodinný, Romantický, Thriller
Režie: Robert Stromberg
Hrají a postavy: Angelina Jolieová (Zloba (Regina Řandová)), Elle Fanningová (Růženka (Barbora Šedivá)), Sharlto Copley (Stefan (David Novotný)), Lesley Manvilleová (Žmolka (Petra Hobzová)), Imelda Stauntonová (Střelka (Jaroslava Brousková)), Juno Templeová (Plevelka (Anna Suchánková))
Scénář: Charles Perrault, Winston Hibler, Erdman Penner, Wilhelm Grimm, Jacob Grimm, Linda Woolverton
Země: USA
Rok výroby: 2014
Hodnocení: 71 %
  Slovensko Slovensko   Anglicky Anglicky   Polsko Polsko   Chorvatsko Chorvatsko