Sledovat film Ona online

Přehrajte si film Ona online. Objednejte si Lepší.TV a sledujte přes internet ve vaší televizi nebo na počítači 1490 filmů a 121 televizních stanic až s 30 denním archivem a neomezeným nahráváním. Bavte se s Lepší.TV již za 189 Kč!
Film Ona
  Trailer k filmu Ona   Sledovat Ona online
Žánr:
Drama, Komedie, Romantický, Science Fiction
Režie:
Spike Jonze
Hrají a postavy:
Joaquin Phoenix (Theodore Twombly), Lynn A. Freedmanová (píšící dopis), Lisa Renee Pitts (píšící dopis), Gabe Gomez (píšící dopis), Chris Pratt (Paul), Artt Butler (hlas textu)
Země:
USA
Rok výroby:
2013
Popis:
Děj snímku Her se odehrává v Los Angeles v nedaleké budoucnosti. Theodore je komplikovaný a citlivý muž, který se živí psaním dojemných a osobních dopisů pro druhé. Se zlomeným srdcem po ukončení dlouhého vztahu se začne zajímat o nový, pokročilý operační systém, o kterém jeho výrobce tvrdí, že představuje zcela unikátní a intuitivní bytost. Po jeho instalaci se seznamuje se "Samanthou", umělou inteligencí s milým ženským hlasem, která má zajímavé postřehy, je citlivá a překvapivě vtipná. Jak její potřeby a požadavky rostou společně s těmi jeho, mění se jejich přátelství ve skutečnou vzájemnou lásku.
Hodnocení:
79 %

Podobné filmy

Objevte novou dimenzi sledování televize. S Lepší.TV můžete sledovat online vysílání 121 TV stanic živě nebo až 30 dní zpětně.
  Slovensky Slovensky   English English   Polski Polski