Sledovat film Apocalypto online

Přehrajte si film Apocalypto online. Objednejte si Lepší.TV a sledujte přes internet ve vaší televizi nebo na počítači 650 filmů a 95 televizních stanic až s 30 denním archivem a neomezeným nahráváním. Bavte se s Lepší.TV již za 189 Kč!
Sleduj online akční, dobrodružný, drama, romantický Apocalypto na !
  Trailer k filmu Apocalypto   Sledovat Apocalypto online
Žánr:
akční, dobrodružný, drama, romantický
Režie:
Mel Gibson
Hrají a postavy:
Rudy Youngblood (Jaguar tlapka), Dalia Hernandezová (Seven), Jonathan Brewer (Blunted), Morris Birdyellowhead (Flint obloha), Ramirez Amilcar (Curl nos), Carlos Emilio Baez (Želví běh)
Země:
USA
Rok výroby:
2006
Popis:
Byl jejich osud předurčen?

Když krutí mayští bojovníci přepadnou mírumilovnou vesnici pralesních indiánů, ukryje lovec Jaguáří tlapa svou ženu a dítě do hluboké skalní průrvy a slíbí, že se pro ně vrátí. Je však zajat a odvlečen do vzdálené mayského města, kde má být nejprve prodán do otroctví a poté obětován mayským bohům. Podaří se mu uprchnout a stíhán skupinou nelítostných pronásledovatelů, spěchá zachránit rodinu. Musí přitom bojovat s krvelačnými zvířaty, nástrahami pralesa i bezcitnými pronásledovateli. Překoná nebezpečné vodopády i smrtící bažiny, svede několik soubojů s mayskými bojovníky, dokáže však zraněný a vyčerpaný zachránit rodinu dřív než se vinou prudký dešťů v hluboké skalní průrvě utopí?
Hodnocení:
78 %

Podobné filmy

Objevte novou dimenzi sledování televize. S Lepší.TV můžete sledovat online vysílání 95 TV stanic živě nebo až 30 dní zpětně.