Sledovat film Tři dny ke svobodě online

Přehrajte si film Tři dny ke svobodě HD online. Objednejte si Lepší.TV a sledujte přes internet ve vaší televizi nebo na počítači 650 filmů a 99 televizních stanic až s 30 denním archivem a neomezeným nahráváním. Bavte se s Lepší.TV již za 189 Kč!
Sleduj online drama, krimi, romantickďż˝, thriller, romantický Tři dny ke svobodě na JOJ Cinema!
  Trailer k filmu Tři dny ke svobodě   Sledovat Tři dny ke svobodě online
Žánr:
drama, krimi, romantickďż˝, thriller, romantický
Režie:
Paul Haggis
Hrají a postavy:
Russell Crowe (John Brennan), Elizabeth Banksová (Lara Brennanová), Michael Buie (Mick Brennan), Moran Atiasová (Erit), Remy Nozik (Jenna), Toby Green (tříletý Luke)
Země:
USA
Rok výroby:
2010
Popis:
Má 72 hodin, aby zachránil to nejcennější ve svém životě.

John Brennan žil šťastný život až do okamžiku, kdy je jeho žena Lara zatčena. Je obviněna z vraždy, kterou pravděpodobně nespáchala. John po tři roky, než se znám rozsudek, vychovává syna, učí na universitě a snaží se najít důkazy o Lařině nevině. Všechny pokusy o odvolání jsou zamítnuty a John se rozhodne Laru z vězení vysvobodit. Snaží se vymyslet plán útěku, ocitá se v neznámém a velice nebezpečném světě, který nezná, ale učiní vše pro ženu, kterou miluje.
Hodnocení:
74 %
Sledujte na:
JOJ Cinema JOJ Cinema Archív a všechna videa pořadů televize JOJ Cinema online

Podobné filmy

Objevte novou dimenzi sledování televize. S Lepší.TV můžete sledovat online vysílání 99 TV stanic živě nebo až 30 dní zpětně.
  Slovensky Slovensky   English English   Polski Polski