Sledovat film
Tři dny ke svobodě
online

Film Tři dny ke svobodě
  Trailer k filmu Tři dny ke svobodě Trailer
Tento pořad v současné době není možné v Lepší.TV přehrát. Vyzkoušejte však přehrání tisíců jiných pořadů, filmů, seriálů, pohádek online a k tomu 146 českých a zahraničních TV stanic živě i 30 dní zpětně. Lepší.TV vám přináší nejdelší archiv i online živé vysílání. Pro maximální komfort sledování můžete využít digitálních funkcí jako nahrávání nebo pauza. Získejte svou Lepší.TV ještě dnes jen za 199 Kč!

Informace o filmu

Má 72 hodin, aby zachránil to nejcennější ve svém životě.
John Brennan žil šťastný život až do okamžiku, kdy je jeho žena Lara zatčena. Je obviněna z vraždy, kterou pravděpodobně nespáchala. John po tři roky, než se znám rozsudek, vychovává syna, učí na universitě a snaží se najít důkazy o Lařině nevině. Všechny pokusy o odvolání jsou zamítnuty a John se rozhodne Laru z vězení vysvobodit. Snaží se vymyslet plán útěku, ocitá se v neznámém a velice nebezpečném světě, který nezná, ale učiní vše pro ženu, kterou miluje.

Režie: Paul Haggis
Hrají a postavy: Russell Crowe (John Brennan), Elizabeth Banksová (Lara Brennanová), Michael Buie (Mick Brennan), Moran Atiasová (Erit), Remy Nozik (Jenna), Toby Green (tříletý Luke)
Země: USA
Rok výroby: 2010
Hodnocení: 74 %
Přehrajte si tento pořad vysílaný v televizi Prima MAX 12.10.2022 20:00
  Slovensko Slovensko   Anglicky Anglicky   Polsko Polsko   Chorvatsko Chorvatsko   Yкраїнська Yкраїнська