Sledovat film Resident Evil: Afterlife online

Přehrajte si film Resident Evil: Afterlife online. Objednejte si Lepší.TV a sledujte přes internet ve vaší televizi nebo na počítači 1301 filmů a 114 televizních stanic až s 30 denním archivem a neomezeným nahráváním. Bavte se s Lepší.TV již za 189 Kč!
Film Resident Evil: Afterlife
  Trailer k filmu Resident Evil: Afterlife   Sledovat Resident Evil: Afterlife online
Žánr:
Akční, Horor, Science Fiction, Thriller
Režie:
Paul W.S. Anderson
Hrají a postavy:
Milla Jovovichová (Alice), Ali Larterová (Claire Redfieldová), Kim Coates (Bennett), Shawn Roberts (Albert Wesker), Sergio Peris-Mencheta (Angel Ortiz), Spencer Lockeová (K-Mart)
Země:
Velká Británie, Německo, USA
Rok výroby:
2010
Popis:
Ve světě, který je zamořen virovou infekcí, která mění své oběti na Nemrtvé, pokračuje ALICE na své cestě, aby našla ty, kteří přežili a dovedla je do bezpečí. Její smrtelná bitva s Umbrella Corporation dosahuje nových vrcholů, ale Alice získá nečekanou pomoc od starého přítele. Nové vodítko, které slibuje bezpečné nebe od Nemrtvých je zavede do Los Angeles, ale když přijíždějí, město je zamořeno tisíci Nemrtvých - a Alice a její společníci se dostanou do smrtící pasti.
Hodnocení:
60 %

Podobné filmy

Objevte novou dimenzi sledování televize. S Lepší.TV můžete sledovat online vysílání 114 TV stanic živě nebo až 30 dní zpětně.
  Slovensky Slovensky   English English   Polski Polski