Sledovat film
Resident Evil
online

Film Resident Evil
  Trailer k filmu Resident Evil Trailer
Tento pořad v současné době není možné v Lepší.TV přehrát. Vyzkoušejte však přehrání tisíců jiných pořadů, filmů, seriálů, pohádek online a k tomu 144 českých a zahraničních TV stanic živě i 30 dní zpětně. Vyzkoušejte Lepší.TV za 1 Kč na 10 dní bez závazků. Lepší.TV vám přináší nejdelší archiv i online živé vysílání. Pro maximální komfort sledování můžete využít digitálních funkcí jako nahrávání nebo pauza. Získejte svou Lepší.TV ještě dnes jen za 1 Kč!

Informace o filmu

Tajný experiment ... smrtící virus ... a fatální chyba.
V podzemí vybudované továrny tajné společnosti Umbrela Corporation došlo k nečekané havárii. Rozbitá ampulka s extrémně nebezpečným virem způsobila katastrofu, která se zcela vymkla lidské kontrole. Vosí úl, jak podle tvaru tuto nejmodernější chemickou laboratoř nazývají její majitelé, po tragické události zůstává ovládán jen počítačovým systémem, jenž brání vstupu cizím osobám, stejně jako nedovolí nikomu nepovolanému opustit budovu. Společnost na místo vysílá své speciálně vycvičené "záchranné komando", aby dalo věci do pořádku. Při řešení tohoto náročného jim pomáhá dívka Alice, která trpí dočasnou ztrátou paměti, ale s událostmi v budově má mnoho společného...

Hrají a postavy: Ryan McCluskey (pan Grey), Oscar Pearce (pan Red), Indra Ovéová (slečna Blacková), Anna Boltová (doktor Green), Joseph May (doktor Blue), Robert Tannion (doktor Brown)
Scénář: Paul W.S. Anderson
Rok výroby: 2002
Hodnocení: 68 %
Přehrajte si tento pořad vysílaný v televizi AXN 10.12.2022 01:35
  Slovensko Slovensko   Anglicky Anglicky   Polsko Polsko   Chorvatsko Chorvatsko   Yкраїнська Yкраїнська