Sledovat film
Londýnský gangster
online

Film Londýnský gangster
  Trailer k filmu Londýnský gangster Trailer
Tento pořad v současné době není možné v Lepší.TV přehrát. Vyzkoušejte však přehrání tisíců jiných pořadů, filmů, seriálů, pohádek online a k tomu 143 českých a zahraničních TV stanic živě i 30 dní zpětně. Lepší.TV vám přináší nejdelší archiv i online živé vysílání. Pro maximální komfort sledování můžete využít digitálních funkcí jako nahrávání nebo pauza. Získejte svou Lepší.TV ještě dnes jen za 199 Kč!

Informace o filmu

Ne každý kriminálník jím chce být.
Po třech letech strávených za mřížemi, Mitchel opouští věznici s dobrými úmysly. Ale když potká starého přítele Billyho, gangstera, který se zrovna ohlíží po nějaké práci, Mitchel se k němu připojí, výměnou za místo k bydlení. Když se znovu zaplete se svou minulostí, je vtažen do života Charlotty, filmové hvězdy která se schovává před hordou fotografů a reportérů. Přitahován její krásou a zranitelností, rychle se ujímá role jejího ochránce. Začínají spolu plánovat nový život v Los Angeles, ale plány jim zkříží gangový boss Gant.

Žánr: Romantický, Krimi
Režie: William Monahan
Hrají a postavy: Colin Farrell (Mitchell), Keira Knightleyová (Charlotte), David Thewlis (Jordan), Anna Frielová (Briony), Ben Chaplin (Billy), Ray Winstone (Gant)
Scénář: William Monahan
Rok výroby: 2010
Hodnocení: 62 %
Přehrajte si tento pořad vysílaný v televizi Filmbox 7.8.2022 00:40
  Slovensko Slovensko   Anglicky Anglicky   Polsko Polsko   Chorvatsko Chorvatsko