Sledovat seriál Odpadlík online

Vyberte si z jednotlivých dílů seriálu Odpadlík online nebo sledujte rovnou celou sérii! Lepší.TV vám přináší archiv i online vysílání 98 českých a zahraničních TV stanic živě i 30 dní zpětně. Pro maximální komfort sledování můžete využít digitálních funkcí jako nahrávání, pauza nebo videotéku s více než 650 tituly. Získejte svou Lepší.TV ještě dnes jen za 189 Kč!
Sleduj online akční, dobrodružný, krimi, drama, thriller Odpadlík na Prima Krimi!
  Sledovat Odpadlík online
Žánr:
akční, dobrodružný, krimi, drama, thriller
Režie:
R. Marvin
Hrají a postavy:
Lorenzo Lamas (Vince Black), Branscombe Richmond (Bobby Sixkiller), Kathleen Kinmontová (Cheyenne Phillips), Larry Manetti (Jackie Rosetti), Charles Napier (Brackett), Stephen J. Cannell (Lt. Donald Dixon)
Země:
USA
Rok výroby:
1993
Popis:
Bývalý policista Lorenzo Lamas se stane psancem. Přesto stále bojuje na straně práva a spravedlnosti.

Akční seriál Odpadlík pojednává o mladém ambiciózním policistovi Reno Rainesovi, který je falešně obviněn z vraždy, kterou nespáchal. I přesto, že je neustále na útěku před právním systémem v čele se zkorumpovaným poručíkem Dutchem Dixonem, Raines nadále bojuje proti bezpráví a zlu - jako lovec odměn společně se svým parťákem Bobbym Sixkillerem a jeho společnicí.
Hodnocení:
61 %
Sledujte na:
Prima Krimi Prima Krimi Archív a všechna videa pořadů televize Prima Krimi online

Seznam epizod

Podobné seriály

Objevte novou dimenzi sledování televize. S Lepší.TV můžete sledovat online vysílání 98 TV stanic živě nebo až 30 dní zpětně.
  Slovensky Slovensky   English English   Polski Polski