Sledovat film
Univerzální voják: Znovuzrození
online

Film Univerzální voják: Znovuzrození
  Trailer k filmu Univerzální voják: Znovuzrození Trailer
Tento pořad v současné době není možné v Lepší.TV přehrát. Vyzkoušejte však přehrání tisíců jiných pořadů, filmů, seriálů, pohádek online a k tomu 143 českých a zahraničních TV stanic živě i 30 dní zpětně. Lepší.TV vám přináší nejdelší archiv i online živé vysílání. Pro maximální komfort sledování můžete využít digitálních funkcí jako nahrávání nebo pauza. Získejte svou Lepší.TV ještě dnes jen za 199 Kč!

Informace o filmu

Znovu postaven, znovu vyzbrojen. Přichází poslední zápas.
Pomocí ukradené přísně tajné technologie teroristé vytvořili další generaci Universálního vojáka - elitního válečníka geneticky změněného na naprogramovatelný stroj na zabíjení. S tímto "Univojákem", který je vede, obsadí ochromený Černobylský jaderný reaktor a hrozí, že vypustí smrtící radioaktivní mrak. Jediný, kdo je může zastavit, je Luc Deveraux, universální voják, který byl vyřazen už před lety. Reaktivován a znovu vycvičen, Deveraux musí vzít útokem dobře vyzbrojenou pevnost. Ale uvnitř najde ne jednoho, ale dva téměř nezničitelné válečníky. Andrew Scott, Deverauxův násilný nepřítel z původního Universálního vojáka, byl tajně znovu postaven a upgradeován. Nyní jsou tito elitní bojovníci připravení a naprogramováni zabíjet; a osud milionů životů visí na vlásku této vysoce akční podívané.

Režie: John Hyams
Hrají a postavy: Jean-Claude Van Damme (Luc Deveraux), Dolph Lundgren (Andrew Scott), Andrei Arlovski (NGU), Mike Pyle (kapitán Kevin Burke), Corey Johnson (Coby), Garry Cooper (doktor Porter)
Země: USA
Rok výroby: 2009
Hodnocení: 52 %
Přehrajte si tento pořad vysílaný v televizi Filmbox 6.9.2022 03:20
  Slovensko Slovensko   Anglicky Anglicky   Polsko Polsko   Chorvatsko Chorvatsko