Sledovat film Napříč vesmírem online

Přehrajte si film Napříč vesmírem online. Objednejte si Lepší.TV a sledujte přes internet ve vaší televizi nebo na počítači 650 filmů a 98 televizních stanic až s 30 denním archivem a neomezeným nahráváním. Bavte se s Lepší.TV již za 189 Kč!
Sleduj online drama, hudba & umění, romantický Napříč vesmírem na !
  Trailer k filmu Napříč vesmírem   Sledovat Napříč vesmírem online
Žánr:
drama, hudba & umění, romantický
Režie:
Julie Taymor
Hrají a postavy:
Evan Rachel Woodová (Lucy), Jim Sturgess (Jude), Joe Anderson (Max), Dana Fuchsová (Sadie), Martin Luther (JoJo), T.V. Carpiová (Prudence)
Země:
USA
Rok výroby:
2007
Popis:
Romantický muzikál americké režisérky Julie Taymorové je inspirován písněmi legendární liverpoolské skupiny Beatles. Jejich texty se staly východiskem příběhu o lásce a válce, odehrávajícím se v polovině 60. let, v éře květinových dětí.

Milostný příběh, zasazený do divokých šedesátých let plných protiválečných demonstrací, meditací a rock'n'rollu, se odehrává v Greenwich Village, bouřlivých ulicích Detroitu i na vietnamských bojištích. Milenci Jude a Lucy, jejichž láska je od začátku odsouzena k neúspěchu, jsou spolu s malou skupinkou přátel a hudebníků vtaženi do víru počínajícího protiválečného a protikulturního hnutí. Průvodci jim jsou "Dr. Robert" a "Mr. Kite". Síly, které se vymykají jejich kontrole, nakonec oba milence rozdělí, čímž je donutí, aby se navzdory všem překážkám pokusili znovu najít jeden k druhému cestu.
Hodnocení:
75 %

Podobné filmy

Objevte novou dimenzi sledování televize. S Lepší.TV můžete sledovat online vysílání 98 TV stanic živě nebo až 30 dní zpětně.
  Slovensky Slovensky   English English   Polski Polski