Sledovat film
Napříč vesmírem
online

Film Napříč vesmírem
  Trailer  k filmu Napříč vesmírem
Přehrajte si film Napříč vesmírem HD online. Vyzkoušejte Lepší.TV za 1 Kč na 10 dní bez závazků. Objednejte si Lepší.TV a sledujte přes internet ve vaší televizi nebo na počítači 2 299 filmů a 153 televizních stanic až s 100 denním archivem a neomezeným nahráváním. Bavte se s Lepší.TV již za 1 Kč!

Informace o filmu

Romantický muzikál americké režisérky Julie Taymorové je inspirován písněmi legendární liverpoolské skupiny Beatles. Jejich texty se staly východiskem příběhu o lásce a válce, odehrávajícím se v polovině 60. let, v éře květinových dětí.
Milostný příběh, zasazený do divokých šedesátých let plných protiválečných demonstrací, meditací a rock'n'rollu, se odehrává v Greenwich Village, bouřlivých ulicích Detroitu i na vietnamských bojištích. Milenci Jude a Lucy, jejichž láska je od začátku odsouzena k neúspěchu, jsou spolu s malou skupinkou přátel a hudebníků vtaženi do víru počínajícího protiválečného a protikulturního hnutí. Průvodci jim jsou "Dr. Robert" a "Mr. Kite". Síly, které se vymykají jejich kontrole, nakonec oba milence rozdělí, čímž je donutí, aby se navzdory všem překážkám pokusili znovu najít jeden k druhému cestu.

Originální název:

Across the Universe

Režie: Julie Taymor
Hrají a postavy: Evan Rachel Woodová (Lucy), Jim Sturgess (Jude), Joe Anderson (Max), Dana Fuchsová (Sadie), Martin Luther (JoJo), T.V. Carpiová (Prudence)
Země: USA
Rok výroby: 2007
Hodnocení: 73 %
Přehrajte si tento pořad vysílaný v televizi HBO2 25.11.2023 07:30
  Slovensko Slovensko   Irsko Irsko   Polsko Polsko   Chorvatsko Chorvatsko   Ukrajina Ukrajina