Sledovat film Whiplash online

Tento pořad v současné době není možné v Lepší.TV přehrát. Vyzkoušejte však přehrání tisíců jiných pořadů, filmů, seriálů, pohádek online a k tomu 124 českých a zahraničních TV stanic živě i 30 dní zpětně. Vyzkoušejte Lepší.TV za 1 Kč na měsíc bez závazků. Lepší.TV vám přináší nejdelší archiv i online živé vysílání. Pro maximální komfort sledování můžete využít digitálních funkcí jako nahrávání nebo pauza. Získejte svou Lepší.TV ještě dnes jen za 1 Kč!
Film Whiplash
  Trailer k filmu Whiplash   Sledovat 1600 filmů a 124 stanic za 1 Kč a bez závazků
Žánr:
Drama, Hudba & Umění
Režie:
Damien Chazelle
Hrají a postavy:
Miles Teller (Andrew Neyman), J.K. Simmons (Terence Fletcher), Paul Reiser (Andrew's otec), Melissa Benoist (Nicole), Austin Stowell (Ryan), Nate Lang (Carl Tanner)
Scénář:
Damien Chazelle
Země:
USA
Rok výroby:
2014
Popis:
Touha být nejlepším může vést až na hranu.

Andrew Neiman je devatenáctiletý jazzový bubeník, který sní o slávě, ale není si jistý tím, zda se jeho sny někdy naplní. Pronásledovaný neúspěšnou spisovatelskou kariérou svého otce je rozhodnutý vystoupat až na samotný vrchol nejprestižnější hudební konzervatoře.
Hodnocení:
84 %

Podobné filmy

Objevte novou dimenzi sledování televize. S Lepší.TV můžete sledovat online vysílání 124 TV stanic živě nebo až 30 dní zpětně.
  Slovensko Slovensko   Anglicky Anglicky   Polsko Polsko   Chorvatsko Chorvatsko