Film
Divoké kočky

Film Divoké kočky
  Trailer k filmu Divoké kočky Trailer
Tento pořad v současné době není možné v Lepší.TV přehrát. Vyzkoušejte však přehrání tisíců jiných pořadů, filmů, seriálů, pohádek online a k tomu 153 českých a zahraničních TV stanic živě i 30 dní zpětně. Vyzkoušejte Lepší.TV za 1 Kč na 10 dní bez závazků. Lepší.TV vám přináší nejdelší archiv i online živé vysílání. Pro maximální komfort sledování můžete využít digitálních funkcí jako nahrávání nebo pauza. Získejte svou Lepší.TV ještě dnes jen za 1 Kč!

Informace o filmu

Mladá, krásná a talentovaná? Takových je plný New York!
Violet Sandfordová se chystá vyplnit si svůj dávný sen. Po vzoru své zesnulé maminky se chce stát uznávanou hudební skladatelkou. Ví ale, že z malého městečka Jižní Amboy, kde doposud žila, se jí to povede jen stěží. Odjíždí tedy přímo do centra amerického hudebního průmyslu, do New Yorku. Velkoměsto ji však nepřijme zrovna s otevřenou náručí. Gramofonové společnosti ji odmítají, navíc je hned druhý den vykradena a nezbude jí ani na skývu chleba. V té nejtěžší chvíli potká skupinu svérázných děvčat, které ji nepřímo nabídnou práci. Pokud na to bude mít, může se stát jednou z "kojotek" - ztřeštěných barmanek z divokého klubu Coyote Ugly, kde není nic nemožné. Violet je zpočátku jako hrom do police, ale brzy osvědčí svoje kvality. A stejně tak i muzikální talent. A kdo ví, zda se jí na její cestě nepodaří potkat i životní lásku.

Režie: David McNally
Hrají a postavy: Piper Perabová (Violet Sanford), Adam Garcia (Kevin O'Donnell), John Goodman (Bill), Maria Bellová (Lil), Izabella Miková (Cammie), Tyra Banksová (Zoe)
Scénář: Gina Wendkos
Země: USA
Rok výroby: 2000
Hodnocení: 72 %
Vysíláno na: Nova
  Slovensko Slovensko   Anglicky Anglicky   Polsko Polsko   Chorvatsko Chorvatsko   Українська Українська