Sledovat film
Zůstaň se mnou
online

Film Zůstaň se mnou
  Trailer k filmu Zůstaň se mnou Trailer
Tento pořad v současné době není možné v Lepší.TV přehrát. Vyzkoušejte však přehrání tisíců jiných pořadů, filmů, seriálů, pohádek online a k tomu 143 českých a zahraničních TV stanic živě i 30 dní zpětně. Lepší.TV vám přináší nejdelší archiv i online živé vysílání. Pro maximální komfort sledování můžete využít digitálních funkcí jako nahrávání nebo pauza. Získejte svou Lepší.TV ještě dnes jen za 199 Kč!

Informace o filmu

Žít pro lásku.
Sedmnáctiletá Mia se po vážné autonehodě ocitá v kómatu, její svět se právě převrátil vzhůru nohama. Měla všechno - báječnou rodinu, oddaného přítele a hudební talent. V jednom okamžiku přemýšlí nad změnou školy a rázem přichází o vše, co pokládala za samozřejmé. Po tragické srážce aut zahynou její rodiče i bratr. Mia teď klade sama sobě klíčovou otázku - má zůstat či odejít? Všechny dosavadní starosti se najednou zdají tak pošetilé. Mia stojí poprvé před rozhodnutím, které musí učinit úplně sama. Zůstane?

Režie: R.J. Cutler
Hrají a postavy: Chloe Moretzová (Mia Hallová), Mireille Enosová (Kat), Jamie Blackley (Adam), Joshua Leonard (Denny), Liana Liberatoová (Kim), Stacy Keach (Gramps)
Scénář: Shauna Cross
Země: USA
Rok výroby: 2014
Hodnocení: 67 %
Přehrajte si tento pořad vysílaný v televizi Prima LOVE 21.8.2022 11:55
  Slovensko Slovensko   Anglicky Anglicky   Polsko Polsko   Chorvatsko Chorvatsko