Sledovat film
Benga v záloze
online

Film Benga v záloze
  Trailer k filmu Benga v záloze Trailer
Přehrajte si film Benga v záloze online. Vyzkoušejte Lepší.TV za 1 Kč na 10 dní bez závazků. Objednejte si Lepší.TV a sledujte přes internet ve vaší televizi nebo na počítači 2 448 filmů a 151 televizních stanic až s 100 denním archivem a neomezeným nahráváním. Bavte se s Lepší.TV již za 1 Kč!

Informace o filmu

Detektivové Christopher Danson a P. K. Highsmith jsou těmi nejdrsnějšími a nejoblíbenějšími poldy široko daleko. Nepotřebují tetování - to druzí si nechávají na tělo vytetovat jejich podobizny. O dva stoly vedle a o jednu řadu dál sedí detektivové Allen Gamble a Terry Hoitz. Vídáte je v pozadí fotografií Dansona a Highsmitha, rozostřené a se zavřenýma očima. Nejsou to hrdinové - jsou to "benga v záloze". Ale na každého policistu se někdy usměje štěstí a Gamble a Hoitz brzy narazí na zdánlivě nevinný případ, o který nikdo z ostatních detektivů nestojí, ze kterého by se mohl vyklubat největší zločin, jaký město zažilo. Jde o příležitost, jaká se naskytne jednou za život, ale mají na to, aby se jí chopili?

Originální název:

The Other Guys

Žánr: Komedie, Akční, Krimi
Režie: Adam McKay
Hrají a postavy: Will Ferrell (Allen Gamble), Derek Jeter (on sám), Mark Wahlberg (Terry Hoitz), Eva Mendesová (doktorka Sheila Gambleová), Michael Keaton (kapitán Gene Mauch), Larnell Stovall (Rasta)
Scénář: Adam McKay, Chris Henchy
Země: USA
Rok výroby: 2010
Hodnocení: 66 %
  Slovensko Slovensko   Anglicky Anglicky   Polsko Polsko   Chorvatsko Chorvatsko   Українська Українська