Film
Policajt v Beverly Hills I

Film Policajt v Beverly Hills I
  Trailer k filmu Policajt v Beverly Hills I Trailer
Tento pořad v současné době není možné v Lepší.TV přehrát. Vyzkoušejte však přehrání tisíců jiných pořadů, filmů, seriálů, pohádek online a k tomu 147 českých a zahraničních TV stanic živě i 30 dní zpětně. Vyzkoušejte Lepší.TV za 1 Kč na 10 dní bez závazků. Lepší.TV vám přináší nejdelší archiv i online živé vysílání. Pro maximální komfort sledování můžete využít digitálních funkcí jako nahrávání nebo pauza. Získejte svou Lepší.TV ještě dnes jen za 1 Kč!

Informace o filmu

Chová se jak nevypočitatelná bomba! Eddie Murphy v slavné krimikomedii o svérázném černošském policistovi.
Černošský detektiv Axel Foley představuje pro svého šéfa skutečnou "noční můru", protože každou akci řeší po svém, a přitom často bez ostychu překračuje zavedené předpisy. Když se čirou náhodu stane svědkem vraždy svého přítele Mikea, zabrání mu policejní šéf Todd vměšovat se do řešení případu. V tu chvíli se Axel vydává na vlastní triko z Detroitu do Beverly Hills hledat pachatele...

Žánr: Komedie, Akční
Režie: Martin Brest
Hrají a postavy: Eddie Murphy (Detektiv Axel Foley), Judge Reinhold (Detektiv William Rosewood), John Ashton (Seržant John Taggart), Lisa Eilbacherová (Jeannette Summersová), Ronny Cox (Andrew Bogomil), Steven Berkoff (Victor Maitland)
Země: USA
Rok výroby: 1984
Hodnocení: 73 %
Vysíláno na: Prima MAX
  Slovensko Slovensko   Anglicky Anglicky   Polsko Polsko   Chorvatsko Chorvatsko   Yкраїнська Yкраїнська