Sledovat film Policajt v Beverly Hills II online

Tento pořad v současné době není možné v Lepší.TV přehrát. Vyzkoušejte však přehrání tisíců jiných pořadů, filmů, seriálů, pohádek online a k tomu 124 českých a zahraničních TV stanic živě i 30 dní zpětně. Vyzkoušejte Lepší.TV za 1 Kč na měsíc bez závazků. Lepší.TV vám přináší nejdelší archiv i online živé vysílání. Pro maximální komfort sledování můžete využít digitálních funkcí jako nahrávání nebo pauza. Získejte svou Lepší.TV ještě dnes jen za 1 Kč!
Film Policajt v Beverly Hills II
  Trailer k filmu Policajt v Beverly Hills II   Sledovat 1569 filmů a 124 stanic za 1 Kč a bez závazků
Žánr:
Akční, Komedie, Krimi
Režie:
Tony Scott
Hrají a postavy:
Eddie Murphy (Detektiv Axel Foley), Judge Reinhold (Detektiv William Rosewood), John Ashton (Seržant John Taggart), Jürgen Prochnow (Maxwell Dent), Ronny Cox (Kapitán Andrew Bogomil), Brigitte Nielsenová (Karla Fryová)
Scénář:
Danilo Bach, Daniel Petrie Jr., Eddie Murphy, Robert D. Wachs, Larry Ferguson, Warren Skaaren
Země:
USA
Rok výroby:
1987
Popis:
Dejte si pozor, Eddie Murphy se vrací na místo činu!

Děj filmu tentokrát otevírají dva důležité momenty. Prvním je vyloupení Adrianova klenotnictví v Beverly Hills, druhým se - o pár dnů později - stává případ policejního kapitána Bogomila, který byl na cestě z práce přepaden a těžce postřelen. Když o druhé akci v Detroitu uslyší Axel Foley, odlétá do Kalifornie, aby pomohl svému zraněnému příteli. Od počátku je mu zřejmé, že nebude mít lehkou práci při odhalování pachatele...
Hodnocení:
66 %

Podobné filmy

Objevte novou dimenzi sledování televize. S Lepší.TV můžete sledovat online vysílání 124 TV stanic živě nebo až 30 dní zpětně.
  Slovensko Slovensko   Anglicky Anglicky   Polsko Polsko   Chorvatsko Chorvatsko