Sledovat film Policajt v Beverly Hills II online

Přehrajte si film Policajt v Beverly Hills II online. Objednejte si Lepší.TV a sledujte přes internet ve vaší televizi nebo na počítači 1092 filmů a 103 televizních stanic až s 30 denním archivem a neomezeným nahráváním. Bavte se s Lepší.TV již za 189 Kč!
Sleduj online akční, komedie, krimi Policajt v Beverly Hills II na !
  Trailer k filmu Policajt v Beverly Hills II   Sledovat Policajt v Beverly Hills II online
Žánr:
akční, komedie, krimi
Režie:
Tony Scott
Hrají a postavy:
Eddie Murphy (Detektiv Axel Foley), Judge Reinhold (Detektiv William Rosewood), John Ashton (Seržant John Taggart), Jürgen Prochnow (Maxwell Dent), Ronny Cox (Kapitán Andrew Bogomil), Brigitte Nielsenová (Karla Fryová)
Země:
USA
Rok výroby:
1987
Popis:
Dejte si pozor, Eddie Murphy se vrací na místo činu!

Děj filmu tentokrát otevírají dva důležité momenty. Prvním je vyloupení Adrianova klenotnictví v Beverly Hills, druhým se - o pár dnů později - stává případ policejního kapitána Bogomila, který byl na cestě z práce přepaden a těžce postřelen. Když o druhé akci v Detroitu uslyší Axel Foley, odlétá do Kalifornie, aby pomohl svému zraněnému příteli. Od počátku je mu zřejmé, že nebude mít lehkou práci při odhalování pachatele...
Hodnocení:
65 %
Objevte novou dimenzi sledování televize. S Lepší.TV můžete sledovat online vysílání 103 TV stanic živě nebo až 30 dní zpětně.
  Slovensky Slovensky   English English   Polski Polski