Sledovat film
Equalizér
online

Film Equalizér
  Trailer  k filmu Equalizér
Přehrajte si film Equalizér HD online. Vyzkoušejte Lepší.TV za 1 Kč na 10 dní bez závazků. Objednejte si Lepší.TV a sledujte přes internet ve vaší televizi nebo na počítači 2 303 filmů a 153 televizních stanic až s 100 denním archivem a neomezeným nahráváním. Bavte se s Lepší.TV již za 1 Kč!

Informace o filmu

Každý si zaslouží spravedlnost.
Ve snímku The Equalizer představuje Denzel Washington bývalého člena elitní tajné vojenské jednotky McCalla, který předstíral svou smrt, aby mohl začít žít poklidný život v Bostonu. Když kvůli záchraně života mladé dívky Teri musí svůj dobrovolný odpočinek ukončit, ocitá se tváří v tvář extrémně násilným ruským gangsterům. Během tohoto zúčtování se v McCallovi znovu probudí touha po konání spravedlnosti. Pokud se tedy ocitnete v nesnázích s mizivou šancí na záchranu, a nemáte se na koho obrátit, McCall vám pomůže. Je tím jediným, kdo dokáže vaše problémy vyřešit jednou provždy. Je to Equalizer.

Originální název:

The Equalizer

Žánr: Akční, Krimi, Thriller
Režie: Antoine Fuqua
Hrají a postavy: Denzel Washington (Robert McCall), Marton Csokas (Teddy), Chloe Moretzová (Teri), David Harbour (mistří), Haley Bennettová (Mandy), Bill Pullman (Brian Plummer)
Země: USA
Rok výroby: 2014
Hodnocení: 72 %
Vysíláno na: Nova HBO

Seznam epizod

vysíláno 4.12. Equalizér 4.12.2023 - sledovat
  Slovensko Slovensko   Irsko Irsko   Polsko Polsko   Chorvatsko Chorvatsko   Ukrajina Ukrajina