Sledovat film
Wrestler
online

Film Wrestler
  Trailer k filmu Wrestler Trailer
Tento pořad v současné době není možné v Lepší.TV přehrát. Vyzkoušejte však přehrání tisíců jiných pořadů, filmů, seriálů, pohádek online a k tomu 144 českých a zahraničních TV stanic živě i 30 dní zpětně. Vyzkoušejte Lepší.TV za 1 Kč na 10 dní bez závazků. Lepší.TV vám přináší nejdelší archiv i online živé vysílání. Pro maximální komfort sledování můžete využít digitálních funkcí jako nahrávání nebo pauza. Získejte svou Lepší.TV ještě dnes jen za 1 Kč!

Informace o filmu

Na konci 80. let zaplňoval Randy "The Ram" Robinson, profesionální wrestler, titulní stránky novin. Nyní, o dvacet let později, se těžko protlouká životem a ve školních tělocvičnách a komunitních centrech kolem New Jersey dělá vystoupení pro hrstky nezdolných wrestlingových fanoušků. Své dceři se odcizil a není schopen si udržet skutečný vztah. Randy žije pro vzrušení z show a pro obdiv svých fanoušků. Nicméně infarkt ho donutil odejít do důchodu. Pomalu si začíná zvykat na novou situaci a oceňovat stav svého života - snaží se znovu spojit se svou dcerou a rozvinout vztah se stárnoucí striptérkou. Nic z toho se však nedokáže vyrovnat lákání ringu a wrestlingové vášni, které hrozí, že ho opět pohltí.

Žánr: Komedie, Akční, Drama
Hrají a postavy: Mickey Rourke (Randy 'The Ram' Robinson), Marisa Tomeiová (Cassidy), Evan Rachel Woodová (Stephanie Robinsonová), Mark Margolis (Lenny), Todd Barry (Wayne), Wass Stevens (Nick Volpe)
Scénář: Robert D. Siegel
Země: USA
Rok výroby: 2008
Hodnocení: 78 %
Přehrajte si tento pořad vysílaný v televizi Filmbox 16.1.2023 04:00
  Slovensko Slovensko   Anglicky Anglicky   Polsko Polsko   Chorvatsko Chorvatsko   Yкраїнська Yкраїнська