Sledovat film Muž na hraně online

Přehrajte si film Muž na hraně online. Objednejte si Lepší.TV a sledujte přes internet ve vaší televizi nebo na počítači 1405 filmů a 110 televizních stanic až s 30 denním archivem a neomezeným nahráváním. Bavte se s Lepší.TV již za 189 Kč!
Film Muž na hraně
  Trailer k filmu Muž na hraně   Sledovat Muž na hraně online
Žánr:
Krimi, Thriller, Akční
Režie:
Asger Leth
Hrají a postavy:
Sam Worthington (Nick Cassidy), Mandy Gonzalez (manažer), William Sadler (sluha), Barbara Marineau (křičící žena), J. Smith-Cameronová (psychiatr), Anthony Mackie (Mike Ackerman)
Země:
USA
Rok výroby:
2012
Popis:
Jen nevinného lze zahnat tak vysoko.

Nick Cassidy je bývalý policista, který byl neprávem odsouzen do vězení za krádež cenného diamantu bohatému podnikateli Davidu Englanderovi. Nickovi se za pomoci svého bratra Joeyho, jeho snoubenky Angie a svého otce podaří uprchnout z údajného otcova pohřbu. Za několik dnů nato vyleze Nick na římsu hotelu na Manhattanu, kde se ubytoval. Ihned je povolána policie, která se má pokusit zachránit údajného sebevraha a rozmluvit mu jeho úmysl skočit. Nick však s policisty nehodlá mluvit a jako vyjednavačku žádá policistku Lydii Mercerovou. Policisté netuší, že Nick přímo z římsy koordinuje pomocí vysílačky akci svého bratra Joeyho a Angie v protějším domě. Ti dva se totiž snaží ukrást diamant, za jehož údajnou loupež byl Nick tak dlouho ve vězení.
Hodnocení:
67 %

Podobné filmy

Objevte novou dimenzi sledování televize. S Lepší.TV můžete sledovat online vysílání 110 TV stanic živě nebo až 30 dní zpětně.
  Slovensky Slovensky   English English   Polski Polski