Film
Od kolébky do hrobu

Film Od kolébky do hrobu
  Trailer k filmu Od kolébky do hrobu Trailer
Tento pořad v současné době není možné v Lepší.TV přehrát. Vyzkoušejte však přehrání tisíců jiných pořadů, filmů, seriálů, pohádek online a k tomu 152 českých a zahraničních TV stanic živě i 30 dní zpětně. Vyzkoušejte Lepší.TV za 1 Kč na 10 dní bez závazků. Lepší.TV vám přináší nejdelší archiv i online živé vysílání. Pro maximální komfort sledování můžete využít digitálních funkcí jako nahrávání nebo pauza. Získejte svou Lepší.TV ještě dnes jen za 1 Kč!

Informace o filmu

Nebezpečné přátelství dvou nepřátel na života a na smrt. Všichni tam jednou musíme, ale někteří zvlášť drsní chlapíci si koledují dřív.
DMX je šéf skupiny nejlepších lupičů a neexistuje nic, co by nedokázal se svojí skupinou vyřešit. Všechno až na své soukromí. Jeho dcera je unesena a držena jako rukojmí. Únosci požadují za její vydání vyplacení odměny v diamantech. Jenže ty on právě nemá. Tehdy si uvědomí si, že tohle je nad jeho síly. Jediným řešením je spojit se s Tchajvanským tajným agentem (Jet Li), který právě v oblasti pátrá po smrtícím válečném mechanismu. Dva zcela rozdílní muži mají teď jeden společný cíl. Nikdo je nemůže zastavit...

Originální název:

Cradle 2 the Grave

Hrají a postavy: Jet Li (Su Duncan), DMX (Tony Fait), Anthony Anderson (Tommy), Kelly Huová (Sona), Tom Arnold (Archie), Mark Dacascos (Ling)
Země: USA
Rok výroby: 2003
Hodnocení: 63 %
Vysíláno na: Nova Cinema
  Slovensko Slovensko   Anglicky Anglicky   Polsko Polsko   Chorvatsko Chorvatsko   Українська Українська