Eva Mendesová

herečka|producentka
Eva Mendesová - Hitch: Lék pro moderního muže
Eva Mendesová - Hitch: Lék pro moderního muže
Narozena: 5.3.1974, USA (49 let)
Výška: 168 cm
Mendesová se narodila v Miami a vyrůstala v Los Angeles. Byla objevena náhodně fotografem, který ji požádal, zda s ní může udělat několik snímků. Tyto fotky spustili řetězovou reakci, které Mendesové přinesly úspěch, popularitu, zakázky v reklamě i filmové role. Mendesová studuje herectví u Ivany Chubbuckové, které je lektorkou takových hereček jako Elisabeth Shueová a Halle Berryová.

Hned po příjezdu do Hollywoodu stoupala rychle k hvězdným výšinám díky filmům natáčených velkými studii v roce 2003: ve snímku 2Fast 2 Furios, ve kterých se setkala s Paulem Walkerem a Tyresem, hrála tajnou agentku, která proniká do tajné sítě gangu, který se zabývá přepravou drog. Více

Mendesová dosáhla uznání za svou roli po boku Denzela Washingtona za komerčně úspěšný trhák Training Day režiséra Antoina Fuquaeho. Carl Franklin ji obsadil - opět s Denzelem Washingtonem - do filmu Out of Time. V tomto snímku Mendesová hraje členku detektivního týmu v malém městě, který vyšetřuje případ několika pohřešovaných osob.

Mezi jednotlivými natáčení Mendesová si udělala čas, aby se stala vedle Julianne Moorové a Halle Berryové jednou z tváří kosmetické filrmy Revlon. Méně
Přehrajte si filmy a seriály s Evou Mendesovou kdekoli a kdykoli chcete. Objednejte si Lepší.TV a sledujte přes internet ve vaší televizi, mobilu nebo na počítači 2 300 filmů a 153 televizních stanic až s 100 denním archivem a neomezeným nahráváním. Bavte se s Lepší.TV již za 229 Kč!

filmy a seriály s Evou Mendesovou připravené k přehrání:

  Slovensko Slovensko   Irsko Irsko   Polsko Polsko   Chorvatsko Chorvatsko   Ukrajina Ukrajina