Sledovat film Twilight sága: Nový měsíc online

Přehrajte si film Twilight sága: Nový měsíc HD online. Objednejte si Lepší.TV a sledujte přes internet ve vaší televizi nebo na počítači 650 filmů a 99 televizních stanic až s 30 denním archivem a neomezeným nahráváním. Bavte se s Lepší.TV již za 189 Kč!
Sleduj online dobrodružný, drama, fantasy, horor, romantický, thriller Twilight sága: Nový měsíc na Prima MAX!
  Trailer k filmu Twilight sága: Nový měsíc   Sledovat Twilight sága: Nový měsíc online
Žánr:
dobrodružný, drama, fantasy, horor, romantický, thriller
Režie:
Chris Weitz
Hrají a postavy:
Kristen Stewartová (Bella Swanová), Christina Jastrzembská (babička), Robert Pattinson (Edward Cullen), Billy Burke (Charlie Swan), Anna Kendricková (Jessica), Michael Welch (Mike)
Země:
USA
Rok výroby:
2009
Popis:
Poté, co se Bella zotaví z útoku upíra, který ji málem stál život, chystá se s Edwardem a jeho rodinou oslavit své 18. narozeniny. Nešťastnou náhodou se však Bella při oslavě poraní a pohled na čerstvou krev je pro rodinu Cullenových až příliš lákavý. Rozhodnou se pro Bellino bezpečí opustit městečko Forks. To však Belle zlomí srdce. Už se zdá, že se ze svého smutku nikdy nedostane, ale nový smysl života překvapivě nachází v nezodpovědném chování a stále hlubším přátelství s Jakobem Blackem. Nebezpečí však na ni stále číhá v různých podobách.
Hodnocení:
52 %
Sledujte na:
Prima MAX Prima MAX Archív a všechna videa pořadů televize Prima MAX online

Podobné filmy

Objevte novou dimenzi sledování televize. S Lepší.TV můžete sledovat online vysílání 99 TV stanic živě nebo až 30 dní zpětně.
  Slovensky Slovensky   English English   Polski Polski