Sledovat film Matrix Reloaded online

Přehrajte si film Matrix Reloaded online. Objednejte si Lepší.TV a sledujte přes internet ve vaší televizi nebo na počítači 1418 filmů a 125 televizních stanic až s 30 denním archivem a neomezeným nahráváním. Bavte se s Lepší.TV již za 199 Kč!
Film Matrix Reloaded
  Trailer k filmu Matrix Reloaded   Sledovat Matrix Reloaded online
Žánr:
Akční, Science Fiction, Thriller
Režie:
Andy Wachowski, Larry Wachowski
Hrají a postavy:
Ray Anthony (Ochranka), Christine Anuová (Kali), Andy Arness (Policista), Alima Ashton-Sheibu (Link's Niece), Helmut Bakaitis (Architekt), Steve Bastoni (Soren)
Scénář:
Andy Wachowski, Larry Wachowski
Země:
USA
Rok výroby:
2003
Popis:
Osvoboď svou mysl.

Ve druhém pokračování trilogie Matrix pokračuje Neo společně s Morpheem a Trinity v boji proti počítačovým vládcům univerza. Čeká je boj s armádou strojů a jejich arzenálem počítačově nelidských schopností a zbraní. Pokud ale chtějí zastavit zotročování lidstva, není jiná možnost než boj na život a na smrt. Nezbývá jim nic jiného než proniknout hluboko do struktur Matrixu a během 72 hodin objevit a zlikvidovat centrum Zion i s jeho pomocnými jednotkami. A aby toho nebylo málo, Neo ze svých temných nočních můr ví, že Trinitiným osudem je smrt. Neo se však proti osudu už jednou dokázal vzbouřit ...
Hodnocení:
73 %

Podobné filmy

Objevte novou dimenzi sledování televize. S Lepší.TV můžete sledovat online vysílání 125 TV stanic živě nebo až 30 dní zpětně.
  Slovensko Slovensko   Anglicky Anglicky   Polsko Polsko   Chorvatsko Chorvatsko