Sledovat film
Matrix Reloaded
online

Film Matrix Reloaded
  Trailer k filmu Matrix Reloaded Trailer
Přehrajte si film Matrix Reloaded online. Objednejte si Lepší.TV a sledujte přes internet ve vaší televizi nebo na počítači 1 291 filmů a 131 televizních stanic až s 30 denním archivem a neomezeným nahráváním. Bavte se s Lepší.TV již za 199 Kč!

Informace o filmu

Osvoboď svou mysl.
Ve druhém pokračování trilogie Matrix pokračuje Neo společně s Morpheem a Trinity v boji proti počítačovým vládcům univerza. Čeká je boj s armádou strojů a jejich arzenálem počítačově nelidských schopností a zbraní. Pokud ale chtějí zastavit zotročování lidstva, není jiná možnost než boj na život a na smrt. Nezbývá jim nic jiného než proniknout hluboko do struktur Matrixu a během 72 hodin objevit a zlikvidovat centrum Zion i s jeho pomocnými jednotkami. A aby toho nebylo málo, Neo ze svých temných nočních můr ví, že Trinitiným osudem je smrt. Neo se však proti osudu už jednou dokázal vzbouřit ...

Hrají a postavy: Ray Anthony (Ochranka), Christine Anuová (Kali), Andy Arness (Policista), Alima Ashton-Sheibu (Link's Niece), Helmut Bakaitis (Architekt), Steve Bastoni (Soren)
Země: USA
Rok výroby: 2003
Hodnocení: 77 %
  Slovensko Slovensko   Anglicky Anglicky   Polsko Polsko   Chorvatsko Chorvatsko